Plugins - Contact Form 7 - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (393 entries)

en: %1$s and %2$s
pl: %1$s i %2$s

en: %1$s at %2$s
pl: %1$s o %2$s

en: %s configuration error detected | %s configuration errors detected
pl[0]: Wykryto %s błąd konfiguracji
pl[1]: Wykryto %s błędy konfiguracji
pl[2]: Wykryto %s błędów konfiguracji

en: &#8212;Please choose an option&#8212;
pl: &#8212;Proszę wybrać opcję&#8212;

en: &mdash; Select &mdash;
pl: &mdash; Wybierz &mdash;

en: (This message was added in Contact Form 7 version %s.)
pl: (Ta wiadomość została dodana do Contact Form 7 w wersji %s.)

en: (opens in a new tab)
pl: (otworzy się w nowej karcie)

en: (optional)
pl: (opcjonalne)

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
pl: Właściwość <code>%1$s</code> obiektu <code>WPCF7_ContactForm</code> <strong>nie jest już dostępna</strong>. Zamiast tego użyj metody <code>%2$s</code>.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
pl: <strong>Ustawienia dodatkowe</strong> to miejsce, w którym możesz zmienić sposób działania tego formularza kontaktowego, przez dodanie odpowiednich fragmentów kodu.

en: <strong>Attention reCAPTCHA users:</strong> Google attempts to make all reCAPTCHA users migrate to reCAPTCHA Enterprise, meaning Google charges you for API calls exceeding the free tier. Contact Form 7 supports <a href="https://contactform7.com/turnstile-integration/">Cloudflare Turnstile</a>, and we recommend it unless you have reasons to use reCAPTCHA.
pl: <strong>Uwaga użytkownicy reCAPTCHA:</strong> Google próbuje zmusić wszystkich użytkowników reCAPTCHA do migracji do reCAPTCHA Enterprise, co oznacza, że ​​Google pobiera opłaty za wywołania API przekraczające poziom bezpłatny. Contact Form 7 obsługuje <a href="https://contactform7.com/turnstile-integration/">Cloudflare Turnstile</a> i zalecamy korzystanie z niego, chyba że masz powody, aby używać reCAPTCHA.

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
pl: <strong>Wtyczka Contact Form 7 %1$s wymaga WordPressa w wersji %2$s lub nowszej.</strong> Proszę najpierw <a href="%3$s">zaktualizować WordPress</a>.

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
pl: <strong>Duplikuj</strong> - Tworzy kopię formularza kontaktowego. Utworzona kopia posiada tę samą zawartość, co oryginał, ale posiada inny identyfikator.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
pl: <strong>Edytuj</strong> - Powoduje przejście do ekranu edycji dla tego formularza. Możesz także przejść do edycji formularza, klikając na jego tytuł.

en: <strong>Error:</strong> Invalid key values.
pl: <strong>Błąd:</strong> Nieprawidłowe wartości kluczy.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
pl: <strong>Formularz</strong> to treść formularza w języku HTML. Możesz używać wszystkich elementów HTML, których wykorzystanie jest dozwolone w znaczniku form. Możesz również używać znaczników formularzy Contact Form 7.

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
pl: <strong>Email (2)</strong> to dodatkowy szablon wiadomości email, który działa podobnie, jak pierwszy szablon Email. Email (2) jest wysyłany tylko, jeśli Email pierwszy został wysłany pomyślnie.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
pl: <strong>Email</strong> służy do zarządzania szablonem wiadomości email (nagłówkami i treścią), która to wiadomość zostanie wysłana, gdy użytkownik wyśle formularz. Możesz w tym miejscu używać znaczników emailowych wtyczki Contact Form 7.

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
pl: <strong>Tytuł</strong> jest nazwą formularza kontaktowego. Tytuł używany jest tylko do oznaczania formularzy i może być zmieniony.

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
pl: Znacznik formularza to kod skrótowy, który otaczają nawiasy prostokątne, i który należy wprowadzić do pola z treścią formularza. Znacznik formularza zazwyczaj jest polem tekstowym i składa się z następujących atrybutów: typu, nazwy, opcji i wartości. Wtyczka Contact Form 7 obsługuje wiele rodzajów znaczników formularzy, np. pola tekstowe, liczbowe, daty, pola wyboru wielo- i jednokrotnego, menu rozwijane, pola wgrywania plików, pola CAPTCHA i pola quizów.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
pl: Znaczniki emailów również są kodami skrótowymi, zamkniętymi w nawiasy prostokątne. Możesz ihc używać w polach treści Email oraz Email (2). Znacznik emaila zostanie przy wysyłaniu listu zamieniony na wartość wprowadzoną przez wypełniającego formularz do pola stworzonego przez odpowiadający znacznika formularza.

en: API Key
pl: Klucz API

en: API configuration cleared.
pl: Konfiguracja API została wyczyszczona.

en: API key
pl: Klucz API

[ctx: API keys]
en: Remove Keys
pl: Usuń klucze

[ctx: API keys]
en: Remove key
pl: Usuń klucz

en: API keys for reCAPTCHA v3 are different from those for v2; keys for v2 do not work with the v3 API. You need to register your sites again to get new keys for v3. For details, see %s.
pl: Klucze API dla reCAPTCHA v3 różnią się od kluczy dla v2; Klucze v2 nie działają z API v3. Proszę ponownie zarejestrować swoją witrynę i uzyskać klucze v3. Więcej informacje można znaleźć: %s.

en: Acceptable file types
pl: Dozwolone typy plików

en: Acceptance checkbox
pl: Pole wyrażania zgody

en: Acceptance checkbox form-tag generator
pl: Generator znaczników formularza pola wyboru akceptacji

en: Add Contact Form
pl: Dodaj formularz kontaktowy

en: Add form submitters to your contact lists
pl: Dodaj osoby przesyłające formularze do swoich list kontaktów

en: Additional Settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Additional Settings (%d)
pl: Ustawienia dodatkowe (%d)

en: Additional headers
pl: Dodatkowe nagłówki

en: Akismet is active on this site.
pl: Wtyczka Akismet jest włączona.

en: Akismet returns a spam response.
pl: Akismet zwraca odpowiedź spamową.

en: Any information you provide will not be shared with service providers without your authorization.
pl: Wszelkie podane informacje nie będą udostępnione usługodawcom bez Twojej zgody.

en: App Secret
pl: App Sekretne

en: Attachment file does not exist at %path%.
pl: Załącznik nie istnieje w %path%

en: Author
pl: Autor

en: Available Actions
pl: Dostępne działania

en: Before you cry over spilt mail&#8230;
pl: Zanim zaczniesz płakać nad rozlanym mailem&#8230;

en: Brevo integration
pl: Integracja z Brevo

en: Brevo is active on this site.
pl: Brevo jest aktywny na tej stronie.

en: CAPTCHAs are designed to distinguish spambots from humans, and are therefore helpless against human spammers. In contrast to CAPTCHAs, Akismet checks form submissions against the global database of spam; this means Akismet is a comprehensive solution against spam. This is why we consider Akismet to be the centerpiece of the spam prevention strategy.
pl: CAPTCHA ma na celu odróżnienie spambotów od ludzi i dlatego są bezradne wobec ludzkich spamerów. W przeciwieństwie do CAPTCHA, Akismet sprawdza przesłane formularze w globalnej bazie danych spamu, co oznacza, że Akismet to kompleksowe rozwiązanie przeciwko spamowi. Dlatego uważamy, że Akismet jest centralnym elementem strategii zapobiegania spamowi.

en: Cannot create existing contact form.
pl: Nie można utworzyć istniejącego formularza kontaktowego.

en: Checkboxes
pl: Pola wyboru

en: Checkboxes form-tag generator
pl: Generator znaczników formularza pól wyboru

en: Class attribute
pl: Atrybut klasy

en: Close
pl: Zamknij

en: Close this dialog box
pl: Zamknij to okno dialogowe

en: Cloudflare Turnstile integration
pl: Integracja z Cloudflare Turnstile

en: Colons are used in form-tag names.
pl: Dwukropki są używane w nazwach tagów formularzy.

en: Complete payment
pl: Ukończ płatność

en: Condition
pl: Warunek

en: Configuration error is detected.
pl: Wykryto błąd konfiguracji.

en: Configuration validation completed. %s invalid contact form was found. | Configuration validation completed. %s invalid contact forms were found.
pl[0]: Sprawdzono konfigurację i znaleziono %s nieprawidłowy formularz kontaktowy.
pl[1]: Sprawdzono konfigurację i znaleziono %s nieprawidłowe formularze kontaktowe.
pl[2]: Sprawdzono konfigurację i znaleziono %s nieprawidłowych formularzy kontaktowych.

en: Configuration validation completed. No invalid contact form was found.
pl: Konfiguracja została sprawdzona. Nie znaleziono błędnych formularzy kontaktowych.

en: Consented
pl: Zgadzam się

en: Contact
pl: Kontakt

en: Contact Form
pl: Formularz kontaktowy

en: Contact Form 7 does not store submitted messages anywhere. Therefore, you may lose important messages forever if your mail server has issues or you make a mistake in mail configuration.
pl: CF7 nie zapisuje nigdzie wysłanych wiadomości. Pamiętaj o tym, ponieważ można stracić ważne wiadomości w przypadku, kiedy źle zostanie skonfigurowana poczta e-mail.

en: Contact Form 7 has completed the <a href="https://contactform7.com/2025/01/08/complete-removal-of-constant-contact-integration/">removal of the Constant Contact integration</a>. We recommend <a href="https://contactform7.com/sendinblue-integration/">Brevo</a> as an alternative.
pl: Contact Form 7 ukończył <a href="https://contactform7.com/2025/01/08/complete-removal-of-constant-contact-integration/">usuwanie integracji Constant Contact</a>. Zalecamy <a href="https://contactform7.com/sendinblue-integration/">Brevo</a> jako alternatywę.

en: Contact Form 7 needs your support.
pl: Contact Form 7 potrzebuje twojego wsparcia

en: Contact Form 7 supports spam-filtering with <a href="%1$s">Akismet</a>. <a href="%2$s">Cloudflare Turnstile</a> blocks annoying spambots. Plus, using <a href="%3$s">disallowed list</a>, you can block messages containing specified keywords or those sent from specified IP addresses.
pl: Contact Form 7 obsługuje filtrowanie spamu za pomocą <a href="%1$s">Akismet</a>. <a href="%2$s">Cloudflare Turnstile</a> blokuje irytujące boty spamowe. Dodatkowo, korzystając z <a href="%3$s">listy niedozwolonych</a>, możesz blokować wiadomości zawierające określone słowa kluczowe lub wysyłane z określonych adresów IP.

en: Contact Forms
pl: Formularze kontaktowe

en: Contact form
pl: Formularz kontaktowy

en: Contact form %d
pl: Formularz %d

en: Contact form created.
pl: Formularz został dodany.

en: Contact form deleted.
pl: Formularz został usunięty.

en: Contact form editor tabs
pl: Karty edytora formularza kontaktowego

en: Contact form not found.
pl: Brak formularza kontaktowego.

en: Contact form saved.
pl: Formularz został zapisany.

en: Contact lists
pl: Listy kontaktów

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
pl: Skopiuj shortcode i wklej w treść wpisu, strony lub widżetu tekstowego:

en: Could not access filesystem.
pl: Nie można uzyskać dostępu do systemu plików.

en: Date
pl: Data

en: Date field
pl: Pole daty

en: Date field form-tag generator
pl: Generator znaczników formularza pola daty

en: Date format that the sender entered is invalid
pl: Format daty podany przez nadawcę jest niepoprawny.

en: Date is earlier than minimum limit
pl: Data jest wcześniejsza, niż okreśłone minimum.

en: Date is later than maximum limit
pl: Data jest późniejsza, niż określone maksimum.

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Delete
pl: Usuń

en: Deprecated settings are used.
pl: Użyte są przestarzałe opcje.

en: Disallowed words (%s) are used.
pl: Użyto niedozwolonych słów (%s).

en: Disallowed words are used.
pl: Użyto niedozwolonych słów.

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Do you need help?
pl: Potrzebujesz pomocy?

en: Docs
pl: Dokumentacja

en: Dots are used in form-tag names.
pl: Kropki są używane w nazwach znaczników formularza.

en: Drop-down menu
pl: Menu rozwijane

en: Drop-down menu form-tag generator
pl: Generator znaczników formularza menu rozwijanego

en: Duplicate
pl: Powiel

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit &#8220;%s&#8221;
pl: Edytuj &#8222;%s&#8221;

en: Edit Contact Form
pl: Edytuj formularz kontaktowy

en: Email address field
pl: Pole adresu e-mail

en: Email address field form-tag generator
pl: Generator znaczników formularza pola adresu e-mail

en: Email address that the sender entered is invalid
pl: Adres e-mail jest niepoprawny

en: Email marketing
pl: Marketing mailowy

en: Enter title here
pl: Wprowadź tytuł

en: Error
pl: Błąd

en: Error in deleting.
pl: Błąd podczas usuwania.

en: Error:
pl: Błąd:

en: Exclude lines with blank mail-tags from output
pl: Wyklucz wiersze z pustymi tagami-poczty z danych wyjściowych

en: FAQ
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: FAQ about Configuration Validator
pl: Najczęściej zadawane pytania odnośnie Walidatora Konfiguracji

en: Failed to attach a file. %s is not a readable file.
pl: Nie udało się dołączyć pliku. %s nie jest plikiem do odczytu.

en: Failed to attach a file. %s is not in the allowed directory.
pl: Nie udało się dołączyć pliku. %s nie znajduje się w dozwolonym katalogu.

en: Failed to attach a file. The total file size exceeds the limit of 25 megabytes.
pl: Nie udało się dołączyć pliku. Całkowity rozmiar pliku przekracza limit 25 megabajtów.

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Field type
pl: Typ pola

en: File attachments
pl: Załączniki

en: File size limit
pl: Limit rozmiaru pliku

en: File uploading field
pl: Pole przesyłania pliku

en: File uploading field form-tag generator
pl: Generator znaczników formularza pola przesyłania plików

en: For more information:
pl: Więcej informacji:

en: Form
pl: Formularz

en: Form-tag Generator: %s
pl: Generator znaczników formularza: %s

en: Form-tags
pl: Znaczniki formularza

en: From
pl: Nadawca

en: From: %s
pl: Nadawca: %s

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
pl: Funkcja %1$s jest <strong>przestarzała</strong>od wersji %2$s Contact Form 7! Zamiast tego proszę użyć: %3$s.

en: Function %1$s was called incorrectly. %2$s %3$s
pl: Funkcja %1$s została wywołana nieprawidłowo. %2$s %3$s

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">drop-down menu</a>.
pl: Generuje znacznik formularza dla <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">menu rozwijanego</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/date-field/">date input field</a>.
pl: Generuje znacznik formularza dla <a href="https://contactform7.com/date-field/">pola wprowadzania daty</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/file-uploading-and-attachment/">file uploading field</a>.
pl: Generuje znacznik formularza dla <a href="https://contactform7.com/file-uploading-and-attachment/">pola przesyłania pliku</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/number-fields/">number input field</a>.
pl: Generuje znacznik formularza dla <a href="https://contactform7.com/number-fields/">pola wprowadzania danych liczbowych</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/quiz/">quiz</a>.
pl: Generuje znacznik formularza dla <a href="https://contactform7.com/quiz/">quizu</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/submit-button/">submit button</a>.
pl: Generuje znacznik formularza dla <a href="https://contactform7.com/submit-button/">przycisku przesyłania</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">URL input field</a>.
pl: Generuje znacznik formularza dla <a href="https://contactform7.com/text-fields/">pola wprowadzania adresu URL</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">multi-line plain text input area</a>.
pl: Generuje znacznik formularza dla <a href="https://contactform7.com/text-fields/">wielowierszowego obszaru wprowadzania tekstu zwykłego</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">single-line plain text input field</a>.
pl: Generuje znacznik formularza dla <a href="https://contactform7.com/text-fields/">pola wprowadzania tekstu zwykłego w jednym wierszu</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">telephone number input field</a>.
pl: Generuje znacznik formularza dla <a href="https://contactform7.com/text-fields/">pola wprowadzania numeru telefonu</a>.

en: Generates a form-tag for a group of <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">checkboxes</a>.
pl: Generuje znacznik formularza dla grupy <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">pól wyboru</a>.

en: Generates a form-tag for a group of <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">radio buttons</a>.
pl: Generuje znacznik formularza dla grupy <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">przycisków radiowych</a>.

en: Generates a form-tag for an <a href="https://contactform7.com/acceptance-checkbox/">acceptance checkbox</a>.
pl: Generuje znacznik formularza dla <a href="https://contactform7.com/acceptance-checkbox/">pola wyboru akceptacji</a>.

en: Generates a form-tag for an <a href="https://contactform7.com/text-fields/">email address input field</a>.
pl: Generuje znacznik formularza dla <a href="https://contactform7.com/text-fields/">pola wprowadzania adresu e-mail</a>.

en: Getting spammed? You have protection.
pl: Dostajesz spam? Masz ochronę.

en: HTML Disallowance: %s
pl: Niedozwolone HTML: %s

en: HTML tags are used in a message.
pl: Użyto tagów HTML w wiadomości

en: HTTP Response: %1$s %2$s %3$s from %4$s
pl: Odpowiedź HTTP: %1$s %2$s %3$s z adresu %4$s

en: Hello,
    
    This is a confirmation email sent from %1$s.
    
    We have received your submission to our web form, according to which you have allowed us to add you to our contact list. But, the process has not yet been completed. To complete it, please click the following link.
    
    %2$s
    
    If it was not your intention, or if you have no idea why you received this message, please do not click on the link, and ignore this message. We will never collect or use your personal data without your clear consent.
    
    Sincerely,
    %1$s
pl: Cześć,
    
    Wiadomość e-mail z potwierdzeniem wysłana od %1$s.
    
    Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie do naszego formularza internetowego, zgodnie z którym pozwolono nam dodać Cię do naszej listy kontaktów. Ale proces nie został jeszcze zakończony. Aby go zakończyć, kliknij poniższy odnośnik.
    
    %2$s
    
    Jeśli nie było to Twoim zamiarem lub jeśli nie masz pojęcia, dlaczego otrzymujesz wiadomość, nie klikaj odnośnika i zignoruj proszę wiadomość. Nigdy nie będziemy gromadzić ani wykorzystywać Twoich danych osobowych bez Twojej wyraźnej zgody.
    
    Z poważaniem,
    %1$s

en: Here are some available options to help solve your problems.
pl: Znajdziesz tutaj się kilka opcji, które pomogą rozwiązać problemy.

en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s with no alternative available.
pl: Hook z %1$s uznawany jest za <strong>przestarzały</strong> od wersji %2$s Contact Form 7 i nie ma żadnej alternatywy.

en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
pl: Hook %1$s jest <strong>przestarzały</strong> od wersji %2$s! CF7. Zamiast tego użyj %3$s.

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
pl: Najechanie kursorem myszy na wiersz w liście formularzy spowoduje wyświetlenie odnośników do działań, umożliwiających zarządzanie formularzami kontaktowymi. Możesz wykonać następujące działania:

en: ID attribute
pl: Atrybut identyfikatora

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
pl: W zakładce <strong>Komunikaty</strong> możesz zmieniać treść komunikatów, które są wyświetlane dla tego formularza kontaktowego. Są one zazwyczaj krótkie, np. informujące o potrzebie uzupełnienia pustego pola.

en: In bytes. You can use kb and mb suffixes.
pl: W bajtach. Możesz używać sufiksów kb i mb.

en: In the following fields, you can use these mail-tags:
pl: W poniższych polach możesz użyć następujących znaczników emailowych:

en: Insert Tag
pl: Wstaw tag

en: Install a message storage plugin before this happens to you. <a href="%s">Flamingo</a> saves all messages through contact forms into the database. Flamingo is a free WordPress plugin created by the same author as Contact Form 7.
pl: Zainstaluj wtyczkę do przechowywania wiadomości, zanim Ci się to przydarzy. <a href="%s">Flamingo</a> zapisuje wszystkie wiadomości z formularzy kontaktowych w bazie danych. Flamingo to darmowa wtyczka WordPress stworzona przez tego samego autora, co Contact Form 7.

en: Integration
pl: Integracja

en: Integration with External API
pl: Integracja z zewnętrznym API

en: Integration with external APIs
pl: Integracja z zewnętrznymi API

en: Invalid Stripe Payment Intent ID detected.
pl: Wykryto nieprawidłowy identyfikator zamiaru płatności Stripe.

en: Invalid action URL is detected.
pl: Wykryto nieprawidłowy adres URL akcji.

en: Invalid key values.
pl: Niepoprawne wartości kluczy.

en: Invalid mailbox syntax is used in the %name% field.
pl: Format adresu email użyty w polu %name% jest niepoprawny.

en: Invalid mailbox syntax is used.
pl: Użyta została niepoprawna składnia adresu e-mail.

en: Invalid tag name (%s) is specified.
pl: Podano nieprawidłową nazwę znacznika (%s).

en: It is hard to continue to maintain this plugin without support from users like you.
pl: Trudno będzie dalej utrzymywać tę wtyczkę bez wsparcia użytkowników takich jak Ty.

en: It is not allowed to use files outside the wp-content directory.
pl: Nie wolno używać plików spoza folderu wp-content.

en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
pl: Kolejna wtyczka formularzy kontaktowych. Prosta, lecz elastyczna.

en: Label
pl: Etykieta

en: Learn how your data is processed.
pl: Dowiedz się, jak przetwarzane są twoje dane.

en: Length
pl: Długość

en: Mail
pl: Adres e-mail

en: Mail (2)
pl: Email (2)

en: Mail (2) is an additional mail template often used as an autoresponder.
pl: Email (2) jest dodatkowym szablonem wiadomości, często używanym jako autoresponder.

en: Mail-tags
pl: Znaczniki e-mailów

en: Manage your contact lists
pl: Zarządzaj listami kontaktów

en: Manage your email templates
pl: Zarządzaj szablonami e-maili

en: Message Body:
pl: Treść wiadomości:

en: Message body
pl: Treść wiadomości

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Misconfiguration leads to mail delivery failure or other troubles. Validate your contact forms now.
pl: Błędy w konfiguracji mogą powodować problemy z dostarczaniem wiadomości i inne. Sprawdź poprawność konfiguracji teraz.

en: Multiple form controls are in a single label element.
pl: Wiele elementów formularza jest umieszczonych pod jedną etykietą.

en: Not consented
pl: Nie zgadzam się

en: Number field
pl: Pole liczbowe

en: Number field form-tag generator
pl: Generator znaczników formularza pola liczbowego

en: Number format that the sender entered is invalid
pl: Format liczby podany przez nadawcę jest niepoprawny.

en: Number is larger than maximum limit
pl: Liczba jest większa, niż określone maksimum.

en: Number is smaller than minimum limit
pl: Liczba jest mniejsza niż określone minimum.

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
pl: Tutaj można edytować formularz. Składa się on z następujących elementów:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
pl: Na tym ekranie możesz zarządzać formularzami utworzonymi w Contact Form 7. Możesz zarządzać nieskończoną ilością formularzy. Każdy formularz kontaktowy posiada unikalny identyfikator i kod skrótowy ([contact-form-7 ...]). Aby umieścić formularz na podstronie lub w widgecie tekstowym, wklej ten kod w miejscu docelowym.

en: On this screen, you can manage services that are available through Contact Form 7. Using API will allow you to collaborate with any services that are available.
pl: Na tym ekranie możesz zarządzać usługami, które dostępne są za pośrednictwem wtyczki Contact Form 7. Za sprawą API będziesz mógł połączyć się z różnymi dostępnymi usługami.

en: One item per line.
pl: Jeden element w każdym wierszu.

en: One or more fields have an error. Please check and try again.
pl: Przynajmniej jedno pole zawiera błąd. Proszę sprawdzić wpisaną treść i spróbować ponownie.

en: One pipe-separated question-answer pair (question|answer) per line.
pl: Jedna para pytanie-odpowiedź (pytanie|odpowiedź) rozdzielona pionową kreską w każdym wierszu.

en: Opt-in confirmation from %s
pl: Potwierdzenie przystąpienia od %s

en: Option 1
    Option 2
    Option 3
pl: Opcja 1
    Opcja 2
    Opcja 3

en: Overview
pl: Przegląd

en: Payment is required. Please pay by credit card.
pl: Wymagana płatność. Proszę zapłacić kartą kredytową.

en: Payments
pl: Płatności

en: Pipe-separated file types list. You can use file extensions and MIME types.
pl: Lista rodzajów plików rozdzielonych pionową kreską. Możesz używać rozszerzeń plików i typów MIME.

en: Please enter a URL.
pl: Proszę wprowadzić adres URL.

en: Please enter a date in YYYY-MM-DD format.
pl: Wprowadź datę w formacie RRRR-MM-DD.

en: Please enter a number.
pl: Wprowadź liczbę.

en: Please enter a telephone number.
pl: Proszę podać numer telefonu.

en: Please enter an email address.
pl: Proszę wpisać adres e-mail.

en: Please fill out this field.
pl: Proszę wypełnić to pole.

en: Proceed to checkout
pl: Przejdź do płatności

en: Professional services
pl: Profesjonalne usługi

en: Publishable Key
pl: Klucz do publikacji

en: Put the condition for consent here.
pl: Wpisz tutaj warunek zgody.

en: Questions and answers
pl: Pytania i odpowiedzi

en: Quiz form-tag generator
pl: Generator znaczników formularza quizu

en: Radio buttons
pl: Przyciski radiowe

en: Radio buttons form-tag generator
pl: Generator znaczników formularza przycisków radiowych

en: Range
pl: Zakres

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Search Contact Forms
pl: Szukaj w formularzach

en: Search results for: <strong>%s</strong>
pl: Wyniki wyszukiwania dla: <strong>%s</strong>

en: Secret Key
pl: Klucz prywatny

en: Select an email template:
pl: Wybierz szablon e-mail:

en: Select lists to which contacts are added:
pl: Wybierz listy, do których dodawane są kontakty:

en: Selectable values
pl: Wartości do wyboru

en: Send
pl: Wyślij

en: Send a welcome email to new contacts
pl: Wyślij powitalnego e-maila do nowych kontaktów

en: Sender does not enter the correct answer to the quiz
pl: Nie udzielono poprawnej odpowiedzi na quiz

en: Sender email address does not belong to the site domain.
pl: Adres wysyłającego nie jest w domenie twojej witryny.

en: Sender&#8217;s message failed to send
pl: Wiadomość nadawcy nie została wysłana

en: Sender&#8217;s message was sent successfully
pl: Wiadomość nadawcy została pomyślnie wysłana

en: Sending mail has been aborted.
pl: Wysyłanie wiadomości została wstrzymane.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zostały zapisane.

en: Setup integration
pl: Konfiguracja integracji

en: Show welcome panel
pl: Pokaż panel powitalny

en: Site Key
pl: Klucz witryny

en: Slider
pl: Pokaz slajdów

en: Spam filtering with Akismet
pl: Filtrowanie spamu za pomocą wtyczki Akismet

en: Spam protection
pl: Ochrona przed spamem

en: Spammers target everything; your contact forms are not an exception. Before you get spammed, protect your contact forms with the powerful anti-spam features Contact Form 7 provides.
pl: Spamerzy biorą wszystko na celownik, formularze kontaktowe nie są wyjątkiem. Zabezpiecz się odpowiednimi funkcjonalnościami antyspamowymi od CF7.

en: Spinbox
pl: Pole przewijane

en: Store and organize your contacts while protecting user privacy on Brevo, the leading CRM & email marketing platform in Europe. Brevo offers unlimited contacts and advanced marketing features.
pl: Przechowuj i organizuj swoje kontakty, jednocześnie chroniąc prywatność użytkowników w Brevo, wiodącej platformie CRM i e-mail marketingu w Europie. Brevo oferuje nieograniczoną liczbę kontaktów i zaawansowane funkcje marketingowe.

en: Stripe integration
pl: Integracja ze Stripe

en: Stripe is a simple and powerful way to accept payments online. Stripe has no setup fees, no monthly fees, and no hidden costs. Millions of businesses rely on Stripe&#8217;s software tools to accept payments securely and expand globally.
pl: Stripe to prosty i skuteczny sposób akceptowania płatności online. Stripe nie pobiera opłat za konfigurację, opłat miesięcznych ani ukrytych kosztów. Miliony firm polegają na narzędziach programowych Stripe, aby bezpiecznie akceptować płatności i rozwijać się globalnie.

en: Stripe is active on this site.
pl: Stripe jest włączone w witrynie.

en: Stripe is not available on this site. It requires an HTTPS-enabled site.
pl: Stripe nie jest dostępny w witrynie. Wymaga obsługi protokółu HTTPS.

en: Subject
pl: Temat

en: Subject: %s
pl: Temat: %s

en: Submission was referred to as spam
pl: Wysłany formularz został oznaczony jako spam

en: Submit
pl: Wyślij

en: Submit button
pl: Przycisk wysyłania

en: Submit button form-tag generator
pl: Generator znaczników formularza przycisku prześlij

en: Submitted nonce is invalid.
pl: Przesłana wartość jednorazowa jest nieprawidłowa.

en: Support
pl: Pomoc techniczna

en: Support forums
pl: Fora wsparcia

en: Telephone number field
pl: Pole numeru telefonu

en: Telephone number field form-tag generator
pl: Generator znaczników formularza pola numeru telefonu

en: Telephone number that the sender entered is invalid
pl: Numer telefonu podany przez nadawcę jest niepoprawny.

en: Text area
pl: Pole tekstowe

en: Text area form-tag generator
pl: Generator znaczników formularza obszaru tekstowego

en: Text field
pl: Pola tekstowe

en: Text field form-tag generator
pl: Generator znaczników formularza pola tekstowego

en: Thank you for your message. It has been sent.
pl: Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

en: The Constant Contact integration has been removed.
pl: Integracja z Constant Contact została usunięta.

en: The answer to the quiz is incorrect.
pl: Odpowiedź w quizie jest nieprawidłowa.

en: The capital of Brazil? | Rio
pl: Stolica Brazylii? | Rio

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
pl: Wpisany kod zgadza się z kodem Captcha

en: The form-tag to be inserted into the form template
pl: Znacznik formularza, który należy wstawić do szablonu formularza

en: The fourth parameter ($mail_tag) must be an instance of the WPCF7_MailTag class.
pl: Czwarty parametr ($mail_tag) musi być instancją klasy WPCF7_MailTag.

en: The request payload format is not supported.
pl: Payload żądania nie jest obsługiwany.

en: The requested contact form was not found.
pl: Szukany formularz kontaktowy nie został znaleziony.

en: The total size of attachment files is too large.
pl: Całkowity rozmiar plików załączników jest zbyt duży.

en: The uploaded file is too large.
pl: Przesłany plik jest za duży.

en: There are also special mail-tags that have specific names, but do not have corresponding form-tags. They are used to represent meta information of form submissions like the submitter&#8217;s IP address or the URL of the page.
pl: Istnieją także specjalne znaczniki wiadomości e-mail, które mają swoje nazwy, ale nie mają odpowiadających im znaczników formularza. Używa się ich do dodawania do listów informacji o wysyłanym formularzu, takich jak adres IP użytkownika wysyłającego formularz lub adres URL podstrony, z której formularz został wysłany.

en: There are invalid mail header fields.
pl: W nagłówkach znajdują się nieprawidłowe adresy email.

en: There are several ways for you to <a href="%s">contribute to the project</a>: testing, coding, translating it into your local languages, helping other users, financial donations, etc, etc. We equally welcome you regardless of the way you contribute.
pl: Istnieje kilka sposobów, w jakie możesz <a href="%s">wspomóc projekt</a>: testując, kodując, tłumacząc go na swój język lokalny, pomagając innym użytkownikom, przekazując darowizny finansowe itd., itd. Niezależnie od sposobu, w jaki się przyczyniasz, z radością przyjmiemy Twoją pomoc.

en: There are terms that the sender must accept
pl: Nie wyrażono zgody, która jest wymagana do wysłania formularza

en: There is a field that the sender must fill in
pl: Wymagane pole nie zostało wypełnione

en: There is a field with input that is longer than the maximum allowed length
pl: Jedno z pól zawiera zbyt długą treść

en: There is a field with input that is shorter than the minimum allowed length
pl: Jedno z pól zawiera zbyt krótką treść

en: There is a possible empty field.
pl: Możliwa obecność pustego pola.

en: There is no valid unit tag.
pl: Brak prawidłowego znacznika jednostki.

en: There was an error deleting the contact form.
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania z formularza kontaktowego.

en: There was an error saving the contact form.
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania formularza kontaktowego.

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
pl: Wystąpił problem z wysłaniem twojej wiadomości. Spróbuj ponownie później.

en: There was an error uploading the file.
pl: Wystąpił błąd podczas wgrywania pliku.

en: There was an unknown error uploading the file.
pl: Podczas wgrywania pliku wystąpił nieznany błąd.

en: This checkbox is optional.
pl: To pole wyboru jest opcjonalne.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
pl: Ten formularz zawiera pola Captcha, ale wymagane biblioteki (GD iFreeType) nie są dostępne na serwerze.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
pl: Ten formularz zawiera pola Captcha, ale katalog tymczasowy dla plików (%s) nie istnieje lub nie jest zapisywalny. Możesz utworzyć lub zmienić jego uprawnienia ręcznie.

en: This contact form has file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
pl: Formularz zawiera pola przesyłania plików,  ale katalog tymczasowy dla plików (%s) nie istnieje lub nie jest zapisywalny. Należy go utworzyć lub zmienić uprawnienia.

en: This contact form is available only for logged in users.
pl: Formularz jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników.

en: This email is a receipt for your contact form submission on our website (%1$s %2$s) in which your email address was used. If that was not you, please ignore this message.
pl: Ta wiadomość e-mail jest potwierdzeniem wysłania formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej (%1$s %2$s), w którym użyto Twojego adresu e-mail. Jeśli to nie byłeś Ty, zignoruj tę wiadomość.

en: This field expects the submitter URL.
pl: To pole oczekuje adresu URL nadawcy.

en: This field expects the submitter email.
pl: To pole oczekuje na adres e-mail osoby przesyłającej.

en: This field expects the submitter name.
pl: To pole oczekuje nazwy nadawcy.

en: This field expects the submitter telephone number.
pl: To pole oczekuje numeru telefonu osoby przesyłającej dane.

en: This field has a too early date.
pl: Data wybrana w tym polu jest zbyt wczesna.

en: This field has a too large number.
pl: Za duża liczba.

en: This field has a too late date.
pl: Data wybrana w tym polu jest zbyt późna.

en: This field has a too long input.
pl: W polu wprowadzono zbyt dużo znaków.

en: This field has a too short input.
pl: W polu wprowadzono zbyt mało znaków.

en: This field has a too small number.
pl: Za mała liczba.

en: This form uses Akismet to reduce spam.
pl: Rormularz wykorzystuje Akismet do redukcji spamu.

en: This is a notification that a contact form was submitted on your website (%1$s %2$s).
pl: To jest powiadomienie o przesłaniu formularza kontaktowego w Twojej witrynie (%1$s %2$s).

en: This is a required field.
pl: To pole jest wymagane.

en: Title
pl: Tytuł

en: To
pl: Odbiorca

en: To use CAPTCHA, you need %s plugin installed.
pl: Aby użyć CAPTCHA, potrzebujesz zainstalować %s .

en: To use the user input in the email, insert the corresponding mail-tag %s into the email template.
pl: Aby wykorzystać dane wprowadzone przez użytkownika w wiadomości e-mail, wstaw odpowiedni znacznik poczty %s do szablonu wiadomości e-mail.

en: Too many items are selected.
pl: Wybrano zbyt wiele elementów.

en: Turnstile is Cloudflare&#8217;s smart CAPTCHA alternative, which confirms web visitors are real and blocks unwanted bots without slowing down web experiences for real users.
pl: Turnstile to inteligentna alternatywa dla CAPTCHA firmy Cloudflare, która potwierdza, że ​​osoby odwiedzające witrynę są prawdziwe, i blokuje niechciane boty bez spowalniania korzystania z witryny przez prawdziwych użytkowników.

en: Turnstile is active on this site.
pl: Turnstile jest włączony na tej stronie.

en: Turnstile token is empty.
pl: Token Turnstile jest pusty.

en: Turnstile validation failed.
pl: Nieudana walidacja Turnstile.

en: URL
pl: Adres URL

en: URL field
pl: Pole adresu URL

en: URL field form-tag generator
pl: Generator znaczników formularza pola adresu URL

en: URL that the sender entered is invalid
pl: Adres URL podany przez nadawcę jest niepoprawny.

en: Unavailable HTML elements are used in the form template.
pl: Niedostępne elementy HTML są używane w szablonie formularza.

en: Unavailable names (%names%) are used for form controls.
pl: Nazwy (%names%) użyte w formularzu kontaktowym są niedostępne.

en: Undefined value was submitted through this field.
pl: W tym polu podano niezdefiniowaną wartość.

en: Unique identifier for the contact form.
pl: Unikatowy identyfikator formularza kontaktu.

en: Unsafe email config is used without sufficient protection.
pl: Niebezpieczna konfiguracja poczty e-mail jest używana bez wystarczającej ochrony.

en: Untitled
pl: Nienazwane

en: Uploadable file size exceeds PHP&#8217;s maximum acceptable size.
pl: Rozmiar pliku, który można przesłać, przekracza maksymalny dopuszczalny rozmiar PHP.

en: Uploaded file is not allowed for file type
pl: Przesłanie pliku danego typu jest zabronione

en: Uploaded file is too large
pl: Przesyłany plik jest za duży

en: Uploading a file fails for PHP error
pl: Przesyłanie pliku nie powiodło się z powodu błędu PHP

en: Uploading a file fails for any reason
pl: Wgrywanie pliku nie powiodło się z jakiegoś powodu

en: Use HTML content type
pl: Użyj treści w formacie HTML

en: Use Mail (2)
pl: Użyj emaila (2)

en: Use of tag generator instances older than version 2 is deprecated. Version %1$s instance (%2$s) detected.
pl: Używanie instancji generatora znaczników starszych niż wersja 2 jest przestarzałe. Wykryto instancję wersji %1$s (%2$s).

en: Use the first item as a label.
pl: Użyj pierwszego elementu jako etykiety.

en: Use this text as the placeholder.
pl: Użyj tego tekstu jako tekstu zastępczego.

en: User-Agent string is unnaturally short.
pl: Ciąg znaków agenta użytkownika jest nienaturalnie krótki.

en: Validate %s contact form now | Validate %s contact forms now
pl[0]: Sprawdź teraz %s formularz kontaktowy
pl[1]: Sprawdź teraz %s formularze kontaktowe
pl[2]: Sprawdź teraz %s formularzy kontaktowych

en: Validate Configuration
pl: Sprawdzanie poprawności konfiguracji

en: Validate Contact Form 7 Configuration
pl: Sprawdź konfigurację wtyczki Contact Form 7

en: Validation errors occurred
pl: Wprowadzono nieprawidłową treść

en: Welcome email
pl: Powitalna wiadomość e-mail

en: Welcome panel
pl: Panel powitalny

en: While form-tags have a comparatively complex syntax, you do not need to know the syntax to add form-tags because you can use the straightforward tag generator (<strong>Generate Tag</strong> button on this screen).
pl: Znaczniki formularzy mają dosyć złożoną budowę, ale na szczęście nie musisz ich znać, żeby używać. Wystarczy, że posłużyć się prostym generatorem znaczników (przycisk <strong>Generowania znaczników</strong> na tym ekranie).

en: With help from cloud-based machine learning, anti-spam services will protect your forms (<a href="%1$s">Cloudflare Turnstile</a>). Even payment services are natively supported (<a href="%2$s">Stripe</a>).
pl: Dzięki uczeniu maszynowemu w chmurze, usługi antyspamowe ochronią Twoje formularze (<a href="%1$s">Cloudflare Turnstile</a>). Nawet usługi płatnicze są natywnie obsługiwane (<a href="%2$s">Stripe</a>).

en: Wrap each item with a label element.
pl: Owiń każdy element elementem etykiety.

en: Y/m/d
pl: d.m.Y

en: You are not allowed to access contact forms.
pl: Nie masz dostępu do formularzy kontaktowych.

en: You are not allowed to access the requested contact form.
pl: Nie masz dostępu do żądanego formularza kontaktowego.

en: You are not allowed to create a contact form.
pl: Nie masz uprawnień do tworzenia formularza kontaktowego.

en: You are not allowed to delete this item.
pl: Brak uprawnień do usunięcia wybranego elementu.

en: You are not allowed to edit this contact form.
pl: Brak uprawnień do edycji formularza kontaktowego.

en: You are not allowed to edit this item.
pl: Brak uprawnień do edycji elementu.

en: You are not allowed to upload files of this type.
pl: Nie możesz wgrywać plików tego typu.

en: You are not allowed to validate configuration.
pl: Nie posiadasz uprawnienia do zweryfikowania konfiguracji.

en: You can add customization code snippets here. For details, see <a href="%s">Additional settings</a>.
pl: Tutaj możesz dodać fragmenty kodu personalizacji. Szczegóły znajdziesz w sekcji <a href="%s">Dodatkowe ustawienia</a>.

en: You can also use this old-style shortcode:
pl: Możesz także użyć kodu skrótowego w starym standardzie zapisu:

en: You can edit messages used in various situations here. For details, see <a href="%s">Editing messages</a>.
pl: Tutaj możesz edytować wiadomości używane w różnych sytuacjach. Szczegóły znajdziesz w sekcji <a href="%s">Edytowanie wiadomości</a>.

en: You can edit the email template here. For details, see <a href="%s">Setting up mail</a>.
pl: Możesz edytować szablon wiadomości e-mail tutaj. Szczegóły znajdziesz w sekcji <a href="%s">Konfigurowanie poczty</a>.

en: You can edit the form template here. For details, see <a href="%s">Editing form template</a>.
pl: Tutaj możesz edytować szablon formularza. Szczegóły znajdziesz w sekcji <a href="%s">Edytowanie szablonu formularza</a>.

en: You can expand the possibilities of your contact forms by integrating them with external services. For details, see %s.
pl: Można rozszerzyć możliwości swoich formularzy kontaktowych, integrując je z usługami zewnętrznymi. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz %s.

en: You can set up the Brevo integration here. For details, see %s.
pl: Możesz skonfigurować integrację Brevo tutaj. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz %s.

en: You have no active email template yet.
pl: Nie ma aktywnego szablonu e-mail.

en: You have no contact list yet.
pl: Nie masz jeszcze listy kontaktów.

en: You have not been authenticated. Make sure the provided API key is correct.
pl: Brak uwierzytelnienia. Proszę się upewnić, że podany klucz API jest poprawny.

en: You have strong allies to back you up.
pl: Masz silnych sojuszników, którzy cię wspierają.

en: You may need to first sign up for an account with the service that you plan to use. When you do so, you would need to authorize Contact Form 7 to access the service with your account.
pl: Możliwe, że przed użyciem usługmi będziesz musiał stworzyć w niej konto. Jeśli to zrobisz, pamiętaj, by zezwolić Contact Form 7 na dostęp do usługi przy pomocy Twojego konta.

en: You must accept the terms and conditions before sending your message.
pl: Musisz wyrazić zgodę na powyższe zapisy, aby móc wysłać formularz.

en: Your contact forms will become more powerful and versatile by integrating them with external APIs. With CRM and email marketing services, you can build your own contact lists (<a href="%s">Brevo</a>).
pl: Twoje formularze kontaktowe staną się bardziej wydajne i wszechstronne dzięki integracji z zewnętrznymi interfejsami API. Dzięki usługom CRM i e-mail marketingu możesz budować własne listy kontaktów (<a href="%s">Brevo</a>).

en: Your email
pl: Twój adres e-mail

en: Your entered code is incorrect.
pl: Wpisany kod jest nieprawidłowy.

en: Your message
pl: Twoja wiadomości

en: Your name
pl: Twoje imię i nazwisko

en: acceptance
pl: wyrażanie zgody

[ctx: block description]
en: Insert a contact form you have created with Contact Form 7.
pl: Wstaw formularz stworzony za pomocą Contact Form 7.

[ctx: block keyword]
en: form
pl: formularz

en: checkboxes
pl: pola wyboru

en: date
pl: data

en: docs
pl: dokumenty

en: drop-down menu
pl: menu rozwijane

en: email
pl: e-mail

en: file
pl: plik

en: g:i a
pl: H:i

en: https://contactform7.com/setting-up-mail/
pl: http://contactform7.com/setting-up-mail/

[ctx: mail subject]
en: %1$s "%2$s"
pl: %1$s - "%2$s"

en: number
pl: liczba

en: radio buttons
pl: pola jednokrotnego wyboru

en: reCAPTCHA is active on this site.
pl: reCAPTCHA jest aktywny na tej stronie.

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. With Contact Form 7&#8217;s reCAPTCHA integration module, you can block abusive form submissions by spam bots.
pl: reCAPTCHA chroni przed spamem i różnymi rodzajami automatycznych nadużyć. Dzięki modułowi integracji reCAPTCHA w Contact Form 7 można zablokować próby nadużycia formularza kontaktowego przez boty spamowe.

en: reCAPTCHA response token is empty.
pl: Token odpowiedzi reCAPTCHA jest pusty.

en: reCAPTCHA score (%1$.2f) is lower than the threshold (%2$.2f).
pl: Wynik reCAPTCHA (%1$.2f) jest niższy niż próg (%2$.2f).

en: submit
pl: wyślij

en: tel
pl: telefon

en: text
pl: tekst

en: text area
pl: pole tekstowe
