Plugins - Duplicate Post - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (339 entries)

en: # of words
pl: # ze słów

en: %b_start%Please%b_end% copy below logs %a_start%into the forum%a_end% so that we can make the plugin even better (for free)!
pl: %b_start%Proszę%b_end% skopiuj poniższe dzienniki %a_start%na forum%a_end%, abyśmy mogli jeszcze bardziej ulepszyć wtyczkę (za darmo)!

en: (Name of original)
pl: (Nazwa oryginału)

en: (show more options)
pl: (pokaż więcej opcji)

en: + Add / manage / import / export settings
pl: + Dodaj/zarządzaj/importuj/eksportuj ustawienia

en: ...and after your copy frenzy, you may need to…
pl: …a po szaleństwie kopiowania, być może będzie trzeba…

en: ...need others? <a href="mailto:hi@copy-delete-posts.com" target="_blank">Suggest them!</a>
pl: …potrzebujesz innych opcji? <a href="mailto:hi@copy-delete-posts.com" target="_blank">Zaproponuj je!</a>

en: <b class="cdp-ff-b4">Other</b> options
pl: <b class="cdp-ff-b4">Pozostałe</b> opcje

en: <b>Filter results (optional)</b>: Only list them, if they<span id="cdpp-switch-mf"> […]</span>
pl: <b>Filtruj wyniki (opcjonalne)</b>: Wylistuj tylko w przypadku<span id="cdpp-switch-mf"> […]</span>

en: <b>If <u class="cdp-f-w-bold">un</u>checked</b> copies will...
pl: <b>Jeśli <u class="cdp-f-w-bold">odznaczono</u></b>, kopie będą…

en: <b>If checked</b> copies will...
pl: <b>Jeśli zaznaczono</b>, kopie będą…

en: <b>Questions?</b> We're happy to help in the <a href="https://wordpress.org/support/plugin/copy-delete-posts/#new-topic-0" target="_blank" style="text-decoration: none;">Support Forum</a>.
pl: <b>Pytania?</b> Z przyjemnością pomożemy ci na <a href="https://wordpress.org/support/plugin/copy-delete-posts/#new-topic-0" target="_blank" style="text-decoration: none;">forum pomocy technicznej</a>.

en: <b>including</b> empty
pl: <b>także</b> pusta

en: <span id="cdp-menu">Copy & Delete Posts</span>
pl: <span id="cdp-menu">Kopiuj i usuwaj wpisy</span>

en: <u class="cdp-d-select-all cdp-f-w-light">Select all</u> (also from other pages)
pl: <u class="cdp-d-select-all cdp-f-w-light">Wybierz wszystkie</u> (także z pozostałych stron)

en: ALWAYS change the type when copied (posts will become pages, pages will become posts)
pl: ZAWSZE zmieniaj typ podczas kopiowania (posty staną się stronami, strony staną się postami)

en: Add new
pl: Dodaj

en: Additional features
pl: Dodatkowe możliwości

en: Adds an <b class="cdp-f-w-semi-bold">incremental counter</b> (starting with “2”)
pl: Dodaje <b class="cdp-f-w-semi-bold">licznik przyrostowy</b> (zaczynając od „2”)

en: Adds the <b class="cdp-f-w-semi-bold">current date</b> in
pl: Dodaje <b class="cdp-f-w-semi-bold">aktualną datę</b> w formacie

en: Adds the <b class="cdp-f-w-semi-bold">current time</b> in hh:mm:ss format
pl: Dodaje <b class="cdp-f-w-semi-bold">bieżący czas</b> w formacie hh:mm:ss

en: Adjust URLs in post content for new subsite
pl: Dostosuj adresy URL w treści wpisu dla nowej witryny podrzędnej

en: Admin bar
pl: Pasek administratora

en: All post meta
pl: Wszystkie metadane wpisu

en: All your settings were saved!
pl: Wszystkie ustawienia zostały zapisane!

en: Alright! We will ask you again in 14 days!
pl: W porządku! Zapytamy ponownie za 14 dni!

en: Also count pages/posts of different types as duplicates
pl: Policz również strony/posty o odmiennych typach niż duplikaty

en: And: you can also use this feature for any other redirections you may need
                          (not only redirects from deleted posts/pages)!
pl: A także: możesz użyć tej funkcji do wszystkich przekierowań, które będą ci potrzebne
    (nie tylko do przekierowań z usuniętych wpisów/stron)!

en: Are you REALLY sure?
pl: Czy NAPRAWDĘ chcesz to zrobić?

en: As part of the <span class="cdp-green">premium plugin</span> you can enable redirects, so that the URLs of your deleted posts/pages automatically take visitors to the version which you decided to keep.
pl: W ramach <span class="cdp-green">wtyczki premium</span> możesz włączyć przekierowania, dzięki czemu odwiedzający zostaną automatycznie przniesieni z adresów URL usuniętych wpisów/stron do ich zachowanych, dostępnych publicznie wersji.

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Author
pl: Autor

en: Auto Cleaned-up
pl: Automatyczne czyszczenie

en: Auto Cleaning-up
pl: Automatyczne czyszczenie

en: Automatic Cleanup
pl: Automatyczne czyszczenie

en: Automatic redirection
pl: Automatyczne przekierowanie

en: Average time is 8 copies per second.
pl: Średni czas to 8 kopii na sekundę.

en: Before you delete anything here (which cannot be undone!) we <b class="cdp-f-w-bold">strongly suggest</b><br />
                    that you create a backup, for example with <a href="https://wordpress.org/plugins/backup-backup/" target="_blank">this plugin</a>
pl: Przed usunięciem czegokolwiek z tej strony (tej akcji nie da się cofnąć!), <b class="cdp-f-w-bold">zdecydowanie zalecamy</b><br />
    stworzenie kopii zapasowej, na przykład za pomocą <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-clone-by-wp-academy/" target="_blank">tej wtyczki</a>

en: Below are your
pl: Poniżej znajdują się

en: Build your preferred naming logic for the copies:
pl: Stwórz preferowaną logikę nazewnictwa dla kopii:

en: Bulk actions menu
pl: Menu akcji zbiorczych

en: By default, the type of what you copy does not change, i.e. if you copy a post the new version will also be a post, and the same for pages.
pl: Domyślnie, rodzaj kopiowanej zawartości się nie zmienia, tj. jeśli kopiujesz posta, nowoutworzona wersja także będzie postem. Analogicznie działa duplikowanie stron.

en: Cannot connect to the server, premium filters will not be applied.
pl: Nie można nawiązać połączenia z serwerem, filtry premium nie zostaną zastosowane.

en: Cannot send dismiss request. Are you connected to the internet?
pl: Nie można wysłać prośby o odrzucenie. Czy masz połączenie z Internetem?

en: Categories
pl: Kategorie

en: Change it to (Name of original)
pl: Zamień na (nazwa oryginału)

en: Change it to blank
pl: Zamień na puste

en: Change the type of this copy <span class="cdp-premium-icon cdp-big-icon"></span>
pl: Zmień typ kopii <span class="cdp-premium-icon cdp-big-icon"></span>

en: Change to blank
pl: Zmień na puste

en: Check if you need these features (optional):
pl: Sprawdź, czy potrzebujesz poniższych funkcji (opcjonalne):

en: Children
pl: Elementy potomne

en: Clean slate
pl: Czyste konto

en: Clear notifiactions
pl: Wyczyść powiadomienia

en: Clicking on it will spin up a new WordPress instance with the respective plugin installed. Powered by %s.
pl: Kliknięcie na to spowoduje uruchomienie nowej instancji WordPressa z zainstalowaną odpowiednią wtyczką. Zasilane przez %s.

en: Close section
pl: Zamknij sekcję

en: Comments
pl: Komentarze

en: Connect with support (click to load)
pl: Połączenie ze wsparciem technicznym (kliknij aby rozpocząć)

en: Content
pl: Treść

en: Content types which can be copied
pl: Rodzaje zawartości, które mogą być kopiowane

en: Copies will be the same type as the original
pl: Kopie będą miały taki sam typ, jak oryginał

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy & Delete
pl: Kopiowanie i usuwanie

en: Copy & Delete Post – Error
pl: Kopiuj i usuwaj wpisy – błąd

en: Copy & Delete Posts
pl: Kopiuj i usuwaj wpisy

en: Copy & Delete Posts Menu
pl: Menu Kopiuj i usuwaj wpisy

en: Copy and jump to editing
pl: Skopiuj i przejdź do edycji

en: Copy in progress...
pl: Kopiowanie w toku…

en: Copy it!
pl: Skopiuj to!

en: Copy logs
pl: Skopiuj logi

en: Copy now!
pl: Skopiuj teraz!

en: Copy of
pl: Kopia

en: Copy this
pl: Skopiuj to

en: Copy this post
pl: Skopiuj ten wpis

en: Copy to clipboard failed, your browser does not support this function.
pl: Kopiowanie do schowka nie powiodło się, twoja przeglądarka nie obsługuje tej funkcji.

en: Copy to clipboard was successfull.
pl: Kopiowanie do schowka powiodło się.

en: Copy worked!
pl: Kopiowanie działa!

en: Couldn't recognize that button, please try again.
pl: Nie udało się rozpoznać przycisku, spróbuj ponownie.

en: Count them as duplicates if they are identical with respect to <u class="cdp-f-w-bold">all</u> of the below...
pl: Uznaj je za duplikaty, jeśli są identyczne w odniesieniu do <u class="cdp-f-w-bold">wszystkich</u> poniższych…

en: Counter
pl: Licznik

en: CurrentDate
pl: AktualnaData

en: CurrentTime
pl: AktualnyCzas

en: Custom
pl: Własne

en: Custom posts
pl: Wpisy niestandardowe

en: Custom posts types
pl: Własne typy pól

en: Date
pl: Data

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Decide on a case-by-case basis (adds new button on copy screen)
pl: Decyduj indywidualnie dla każdego przypadku (dodaje nowy przycisk na ekranie kopiowania)

en: Default
pl: Domyślne

en: Define your copy settings
pl: Zdefiniuj ustawienia kopiowania

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete ALL duplicates, don’t keep any (Be careful!)
pl: Usuń WSZYSTKIE duplikaty, nie zachowuj żadnego (Korzystaj z tej opcji ostrożnie!)

en: Delete duplicate posts/pages
pl: Usuń zduplikowane wpisy/strony

en: Delete selected pages/posts!
pl: Usuń zaznaczone strony/wpisy!

en: Deleted Posts
pl: Usunięte wpisy

en: Deleting Posts
pl: Usuwanie wpisów

en: Deletion process started, you can close this page now and wait till the process ends!
pl: Proces usuwania został rozpoczęty, możesz zamknąć tę stronę i zaczekać na zakończenie procesu!

en: Deletion throttling
pl: Ograniczanie usuwania

en: Disabled
pl: Wyłączono

en: Display copy option on...
pl: Miejsca wyświetlania opcji kopiowania…

en: Do you know anything else you want to have copied (e.g. data added by a different plugin)? <br />
                    Please <a href="mailto:hi@copy-delete-posts.com" target="_blank"><span class="cdp-green">tell us about it</span></a>, we always want to further improve this plugin! :)
pl: Czy jest coś jeszcze, co chcesz skopiować (np. dane dodane przez inną wtyczkę)? <br />
                     Jeśli tak, <a href="mailto:hi@copy-delete-posts.com" target="_blank"><span class="cdp-green">daj nam znać</span></a>. Staramy się ulepszać naszą wtyczkę, tak aby spełniała oczekiwania użytkowników! :)

en: Do you want to consider different titles still to be identical if a) the copied posts/pages<br />were created by this plugin and b) they were not modified thereafter?
pl: Czy chcesz, aby różne tytuły nadal były uznawane za identyczne, jeśli a) skopiowane wpisy/strony<br />zostały utworzone przez tę wtyczkę i b) nie zostały później zmodyfikowane?

en: Don't show this intro – never again!
pl: Nigdy więcej nie pokazuj wprowadzenia!

en: Done:
pl: Zakończono:

en: Drag & drop the automatic elements into the Prefix/Suffix fields to add them.
pl: Aby dodać automatyczne elementy, przeciągnij i upuść je na pola prefiksu/sufiksu.

en: Edit screen
pl: Ekran edycji

en: Edit screens
pl: Okna edycji

en: Elements to copy:
pl: Elementy do skopiowania:

en: Enable "Try it out" buttons in add new plugin screen.
pl: Włącz przyciski „Wypróbuj” na ekranie dodawania nowej wtyczki.

en: Enable this if you want to have your posts/pages getting deleted in batches (instead of all at once).<br />This reduces the risk of timeouts if you have a lot to delete.<br />
pl: Włącz tę opcję, jeśli chcesz, aby twoje posty/strony były usuwane partiami (zamiast wszystkich naraz).<br /> Zmniejszy to ryzyko przekroczenia limitu czasu, jeśli masz dużo elementów do usunięcia.<br />

en: Enable this if you want to redirect the urls from your deleted posts/pages to the main one you decided to keep.
pl: Włącz tę opcję, jeśli chcesz przekierować adresy URL usuniętych wpisów/stron na adresy tych wpisów/stron, które zostaną zachowane.

en: Enabled
pl: Włączono

en: Example based on current selections:
pl: Przykład oparty na bieżących wyborach:

en: Excerpt
pl: Zajawka

en: Excerpt (<span class="cdp-no-empty-text"><b>including</b> empty</span>)
pl: Zajawka (<span class="cdp-no-empty-text"><b>także</b> pusta</span>)

en: Feat. image
pl: Obrazek wyróżniający

en: Featured image
pl: Obrazek wyróżniający

en: Go premium now
pl: Przejdź do wersji premium już teraz

en: Go to forum
pl: Przejdź do forum

en: Got it, close intro!
pl: Rozumiem, zamknij wprowadzenie!

en: Gutenberg editor
pl: Gutenberg Edytor

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide copy tooltip on hover and only show the button
pl: Ukryj podpowiedź po najechaniu kursorem i pokaż tylko przycisk

en: However, if you want it as a <b class="cdp-f-w-bold">default setting option</b>, then please select it below:
pl: Jeśli jednak chcesz, aby była to <b class="cdp-f-w-bold">opcja domyślna</b>, wybierz ją poniżej:

en: However, we noticed some optimization potential on your server.
pl: Zauważyliśmy jednak pewne możliwości optymalizacji na Twoim serwerze.

en: Huh?
pl: Że co?

en: I completed <u>all</u> steps, it’s ok!
pl: Zapoznałem/łam się ze <u>wszystkimi</u> krokami!

en: If checked, you will see a reference to the original post/page (on the copied version).
pl: Jeśli zaznaczono, pojawi się odniesienie do oryginalnego wpisu/strony (na skopiowanej wersji).

en: If it’s necessary the process will dynamically slow down - depending on your server’s resource consumption. For example, if you’re using another plugin which is running a background process and it takes a lot of resources (+50%), our plugin will wait/slow down until the other process is complete.
pl: Jeśli będzie to konieczne, proces zostanie dynamicznie spowolniony – zależnie od zużycia zasobów twojego serwera. Na przykład, jeśli używasz innej wtyczki, która działa w tle i wykorzystuje dużo zasobów (+50%), nasza wtyczka zaczeka/spowolni działanie do momentu, aż drugi proces zakończy się.

en: If this feature is activated, you’ll see “Try it out”-buttons on the screen where you can
pl: Jeśli ta funkcja jest aktywowana, zobaczysz przyciski „Wypróbuj” na ekranie, gdzie możesz

en: If you created multiple copies in one go, you’ll be taken to the first copy.
pl: Jeśli za jednym razem zostało utworzonych wiele kopii, nastąpi przekierowanie do pierwszej kopii.

en: If you make multiple copies in one go, use the Counter-option as otherwise some copies will have the same name.
pl: Jeśli chcesz za jednym razem utworzyć wiele kopii, skorzystaj z opcji licznika. W przeciwnym wypadku niektóre kopie będą miały taką samą nazwę.

en: If you want to make a page out of a post, or vice versa, then you can do this on a <b class="cdp-f-w-bold">case by case basis</b> if you select the option “Define it specifically for this case” in the copy-tooltip, and then select this option on the following screen in the tooltip.
pl: Jeśli chcesz przekształcić stronę w posta, lub odwrotnie, możesz to zrobić<b class="cdp-f-w-bold"> indywidualnie dla każdego przypadku</b>, wybierając opcję „Zdefiniuj specjalnie dla tego przypadku” w podpowiedzi do kopiowania, a następnie wybierając tę opcję ponownie na wyświetlonym ekranie.

en: If you’re making a lot of copies it can take a while
            <br>(up to 5 minutes if you’re on a slow server).
pl: Utworzenie dużej ilości kopii może chwilę zająć
    <br>(do 5 minut w przypadku wolnych serwerów)

en: If you’re not of the drag & droppy-type, you can also enter shortcodes [Counter], [CurrentDate] and [CurrentTime].
pl: Zamiast korzystać z funkcji przeciągnij i upuść, możesz także wprowadzić shortcode [Counter], [CurrentDate] i [CurrentTime].

en: If you’re on a multisite you can copy it to other sites with the Premium Plugin. <a href="https://sellcodes.com/CylMIdJD" target="_blank">Order it now!</a>
pl: Jeśli jesteś w trybie „Multisite”, możesz kopiować elementy do innych witryn z wtyczką premium. <a href="https://sellcodes.com/CylMIdJD" target="_blank">Zamów już teraz!</a>

en: If you’re on a multisite you can copy it to other sites.
pl: Jeśli jesteś w trybie „Multisite”, możesz skopiować stronę/wpis do innych witryn.

en: In progress:
pl: W toku:

en: Invalid ID argument.
pl: Nieprawidłowy argument identyfikatora.

en: It will hide this banner just for now.
pl: Baner zostanie na razie ukryty.

en: Keep the newest duplicate (typically the last copy you made)
pl: Zachowaj najnowszy duplikat (zazwyczaj ostatnio utworzoną kopię)

en: Keep the oldest duplicate (typically the original)
pl: Zachowaj najstarszą kopię (zazwyczaj oryginał)

en: Kill
pl: Zabij

en: Leave me where I was
pl: Zostaw mnie w tym samym miejscu

en: License is already active, let us reload the page!
pl: Licencja jest już aktywna, pozwól na ponowne załadowanie strony!

en: License is valid, press the button again to activate!
pl: Licencja jest ważna. Naciśnij przycisk ponownie, aby aktywować!

en: Link categories
pl: Kategorie linków

en: Link cats
pl: Połącz koty

en: List of posts/pages
pl: Lista wpisów/stron

en: Loading...
pl: Wczytywanie…

en: Make sure you created a backup with, e.g. with <a href="https://wordpress.org/plugins/backup-backup/" target="_blank">this plugin</a>.
pl: Upewnij się, że kopia zapasowa została utworzona za pomocą np. <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-clone-by-wp-academy/" target="_blank">tej wtyczki</a>.

en: Making more than 50 copies will take some time. – depending on your server.
pl: Utworzenie ponad 50 kopii zajmie trochę czasu – w zależności od serwera.

en: Manual Cleanup
pl: Ręczne czyszczenie

en: Manual Cleanup removed
pl: Usunięto ręczne czyszczenie

en: Menu order
pl: Kolejność w menu

en: Move <b>Copy & Delete Posts</b> <u>menu item</u> under <b>Tools</b> dropdown
pl: Przenieś <b>Kopiuj i usuń wpisy</b> <u>element menu</u> pod rozwijaną listę <b>Narzędzia</b>

en: Move post(s) to trash?
pl: Przenieść wpis/y do kosza?

en: Nav Menus
pl: Menu nawigacyjne

en: Navigation Menus
pl: Menu nawigacyjne

en: Navigation after copying
pl: Nawigacja po utworzeniu kopii

en: No
pl: Nie

en: No items to show, try with other filters!
pl: Brak elementów do wyświetlenia, spróbuj skorzystać z innych filtrów!

en: No posts/pages meeting the current filter conditions.
pl: Brak wpisów/stron spełniających obecne kryteria filtrowania.

en: No, I don't want to help you to improve the plugin.
pl: Nie, nie chcę pomóc w poprawie wtyczki.

en: Nothing to do here, please select at least one post to delete.
pl: Zaznacz co najmniej jeden post do usunięcia.

en: Ok, done!
pl: Ok, zrobione!

en: Only count pages/posts of the same type as duplicates
pl: Policz tylko strony/posty tego samego typu co duplikaty

en: Pages
pl: Strony

en: Pages vs. Posts converter
pl: Konwerter stron i wpisów

en: Password
pl: Hasło

en: Please check that you completed all steps, before this task!
pl: Przed rozpoczęciem zadania, sprawdź, czy wszystkie kroki zostały wykonane!

en: Please enter license key, currently it is empty.
pl: Wprowadź klucz licencyjny, obecnie pole jest puste.

en: Please select at least one row to copy and try again.
pl: Wybierz co najmniej jeden wiersz do skopiowania i spróbuj ponownie.

en: Please select at least one row to copy.
pl: Wybierz co najmniej jeden wiersz do skopiowania.

en: Please select basic settings for this copy.
pl: Wybierz podstawowe ustawienia dla tej kopii.

en: Please wait, copying in progress...
pl: Proszę czekać, kopiowanie w toku…

en: Please, check for: which duplicates you are looking for
pl: Sprawdź: jakich duplikatów szukasz

en: Plugin has been installed successfully, feel free to check those awesome features!
pl: Wtyczka została zainstalowana pomyślnie, zachęcamy do sprawdzenia jej rewelacyjnych funkcji!

en: Plugin options:
pl: Opcje wtyczki:

en: Posts
pl: Wpisy

en: Posts/pages lists
pl: Listy wpisów/stron

en: Prefix
pl: Prefiks

en: Redirection
pl: Przekierowanie

en: Save
pl: Zapisz

en: Scan for duplicates in...
pl: Skanuj w poszukiwaniu duplikatów…

en: Scan for duplicates now!<br /><small class="cdp-sm-d cdp-f-s-17 cdp-f-w-medium">(at this point nothing gets deleted)</small>
pl: Skanuj w poszukiwaniu duplikatów!<br /><small class="cdp-sm-d cdp-f-s-17 cdp-f-w-medium">(w tym kroku nic nie zostanie usunięte)</small>

en: Scan has found [<span id="cdp-d-table-pagi-ilosc-wynikow" class="cdp-f-w-bold"></span>] duplicates
pl: W trakcie skanowania znaleziono [<span id="cdp-d-table-pagi-ilosc-wynikow" class="cdp-f-w-bold"></span>] duplikaty/ów

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Select all the posts & pages which should be deleted (by ticking the checkboxes in the table above).
pl: Zaznacz wszystkie posty i strony, które powinny zostać usunięte (odhaczając pola wyboru w powyższej tabeli).

en: Select this option to move deleted posts to trash (instead of deleting them permanently right away).
pl: Wybierz tą opcję, jeśli chcesz przenieść usuwane wpisy do kosza (zamiast usuwać je na stałe).

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings:
pl: Ustawienia:

en: Show
pl: Pokaż

en: Show intro
pl: Pokaż wprowadzenie

en: Show post export & import buttons
pl: Wyświetl przyciski eksportowania i importowania wpisów

en: Show reference to original item?
pl: Wyświetlić odniesienie do oryginalnego elementu?

en: Similar slug
pl: Podobna uproszczona nazwa

en: Slug
pl: Uproszczona nazwa

en: Slug/URL
pl: Uproszczona nazwa/adres URL

en: Slugs are never 100% identical (i.e. Wordpress adds a counter automatically to ensure they are unique). The rule to only have them at least 85% identical does the job fine (you can see after the scan which posts are considered identical).
pl: Uproszczone nazwy nigdy nie są w 100% identyczne (tj. WordPress automatycznie dodaje do nazwy licznik, aby zapewnić jej unikalność). Zasada, że nazwy są w co najmniej 85% identyczne, zdaje egzamin (po skanowaniu możesz zobaczyć, które posty są uważane za identyczne).

en: Something went wrong and we couldn't copy this post – please try again!
pl: Coś poszło nie tak i kopiowanie wpisu nie powiodło się – proszę spróbować ponownie!

en: Something went wrong and we couldn't copy this post. – See dev console for more info.
pl: Coś poszło nie tak i kopiowanie wpisu nie powiodło się – sprawdź konsolę, aby uzyskać więcej informacji.

en: Something went wrong and we couldn't get post list. – Please check console for more info.
pl: Coś poszło nie tak i nie udało się pobrać listy wpisów – sprawdź konsolę, aby uzyskać więcej informacji.

en: Something went wrong and we couldn't get profile settings – please try again!
pl: Coś poszło nie tak i nie udało się uzyskać ustawień profilu – spróbuj jeszcze raz!

en: Something went wrong and we couldn't get profile settings. – Check console for more details
pl: Coś poszło nie tak i nie udało się uzyskać ustawień profilu – sprawdź konsolę, aby dowiedzieć się więcej

en: Something went wrong and we couldn't save intro settings!
pl: Coś poszło nie tak i nie udało się zapisać początkowych ustawień!

en: Something went wrong and we couldn't save intro settings.
pl: Coś poszło nie tak i nie udało się zapisać początkowych ustawień.

en: Something went wrong and we couldn't save your settings.
pl: Coś poszło nie tak i ustawienia nie zostały zapisane.

en: Something went wrong and we couldn't save your settings. – Please check console for more info.
pl: Coś poszło nie tak i nie udało się zapisać ustawień – sprawdź konsolę, aby uzyskać więcej informacji.

en: Something went wrong and we couldn't send request, are you connected to the internet?
pl: Wystąpił błąd i nie mogliśmy wysłać zapytania. Czy masz połączenie z Internetem?

en: Something went wrong and we couldn't send request, please try refresh page and try again.
pl: Wystąpił błąd i nie mogliśmy wysłać zapytania. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Something went wrong and we couldn't setup the deletion task.
pl: Coś poszło nie tak i przygotowanie procesu usuwania nie powiodło się.

en: Something went wrong and we couldn't setup the deletion task. – Please check console for more info.
pl: Coś poszło nie tak i nie mogliśmy skonfigurować zadania usuwania – sprawdź konsolę, aby uzyskać więcej informacji.

en: Something went wrong and we couldn't update intro settings – try again!
pl: Coś poszło nie tak i nie udało się zaktualizować początkowych ustawień – spróbuj ponownie!

en: Something went wrong and we couldn't update intro settings. – Please check console for more info.
pl: Coś poszło nie tak i początkowe ustawienia nie zostały zaktualizowane – sprawdź konsolę, aby uzyskać więcej informacji.

en: Steps to deletion:
pl: Kroki do usunięcia:

en: Successfull copy image
pl: Kopiowanie obrazka powiodło się

en: Suffix
pl: Sufiks

en: Tags
pl: Tagi

en: Take me to the edit-page of the created copy
pl: Zabierz mnie na stronę edycji utworzonej kopii

en: Tasks cleared!
pl: Zadania wyczyszczone!

en: Taxonomies
pl: Taksonomie

en: Template
pl: Szablon

en: Test new plugins before installing:
pl: Testuj nowe wtyczki przed instalacją:

en: Thank you very much for the review, this banner will not appear again!
pl: Dziękujemy za opinię. Baner nie pojawi się ponownie!

en: The best solution to easily make duplicates of your posts & pages, and delete them in one go.
pl: Najlepsze rozwiązanie do łatwego tworzenia duplikatów wpisów i stron oraz usuwania ich za jednym razem.

en: The copies you created may have been given different titles automatically (according to the rules in <a href="#" class="cdp-go-to-names-chapter">this section</a>) and therefore would not count as duplicates as they have different titles.<br /><br />To remedy this, you can select “Yes” here so that those posts/pages also get considered as duplicates.
pl: Utworzonym kopiom mogły automatycznie zostać nadane inne tytuły (zgodnie z zasadami ustalonymi w <a href="#" class="cdp-go-to-names-chapter">tej sekcji</a>). Z tego powodu nie zostaną one policzone jako duplikaty, ponieważ posiadają inne nazwy.<br /><br />Aby temu zapobiec, możesz wybrać „Tak”, dzięki czemu te posty/strony również zostaną uznane za duplikaty.

en: The task has been hidden
pl: Proces został ukryty

en: The task has been killed
pl: Proces został zabity

en: There was an error and we couldn't hide the task.
pl: Wystąpił błąd i nie udało się ukryć procesu.

en: There was an error and we couldn't kill the task.
pl: Wystąpił błąd i nie udało się zabić procesu.

en: There was an error while getting data from server, please try again.
pl: Wystąpił błąd w trakcie pobierania danych z serwera, spróbuj ponownie.

en: There was an error with this notification.
pl: Wystąpił błąd powiadomienia.

en: There was an issue while dismissing banner, please do it next time again.
pl: Wystąpił problem podczas zamykania banera, spróbuj następnym razem.

en: This banner will not appear again, if any feature is missing you can ask for it on our support forum!
pl: Baner nie zostanie ponownie wyświetlony. Jeśli brakuje jakiejś funkcji, możesz zapytać na naszym forum pomocy!

en: This is a Premium Feature.<br><a href="https://sellcodes.com/CylMIdJD" target="_blank">Check it out and upgrade today</a>,<br>we made it <b>really affordable!</b>
pl: Jest to funkcja premium. <br><a href="https://sellcodes.com/CylMIdJD" target="_blank">Zobacz wersję premium i zaktualizuj już dziś</a>, <br> jest naprawdę <b>przystępna cenowo!</b>

en: This isn’t just good for your visitors, but also for SEO: the “link juice” from your old (deleted) articles will be forwarded to the versions you keep, helping you to rank higher in search engines.
pl: Ma to pozytywny wpływ nie tylko na odwiedzających, ale także na SEO: „moc linków” ze starych (usuniętych) artykułów zostanie przekazana do zachowanych wersji, co pomoże uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

en: This post is a duplicate of
pl: Wpis jest duplikatem

en: This task has already ended this work, please wait for list refresh and try again.
pl: Zadanie zakończyło pracę, zaczekaj na odświeżenie listy i spróbuj ponownie.

en: This will establish connection to the chat servers
pl: Zostanie nawiązane połączenie z serwerami czatu

en: Title
pl: Tytuł

en: Trouble logging in there?
pl: Problemy z logowaniem?

en: Type
pl: Rodzaj

en: USM Settings
pl: Ustawienia nośnika danych

en: Ultimate Social Media Settings
pl: Ustawienia Ultimate Social Media

en: Unable to recognize selected profile, please try again.
pl: Nie udało się rozpoznać wybranego profilu, proszę spróbować ponownie.

en: Unknown response, please try refresh the page!
pl: Nieznana odpowiedź, spróbuj odświeżyć stronę!

en: Untitled Copy
pl: Kopia bez nazwy

en: Use as basis settings
pl: Użyj jako ustawienia podstawowe

en: User level permissions
pl: Uprawnienia na poziomie użytkownika

en: We can't confirm that we killed this task now, please try again later or check if it't killed.
pl: Nie możemy teraz potwierdzić, że zabiliśmy to zadanie. Spróbuj ponownie później lub sprawdź, czy zadanie zostało zabite.

en: We can't hide this task now, – maybe it't already hidden. Please try again later.
pl: Nie możemy teraz ukryć tego zadania – być może zostało ono ukryte już wcześniej. Spróbuj ponownie później.

en: We couldn't catch current tasks, please try again later.
pl: Nie udało się pobrać bieżących zadań, spróbuj ponownie później.

en: We couldn't update task list, please try again later or kill tasks individualy.
pl: Nie udało się zaktualizować listy procesów, spróbuj ponownie później lub zabij procesy pojedynczo.

en: Welcome to Copy & Delete Posts!
pl: Witaj w „Kopiuj i usuwaj wpisy”!

en: What <b class="cdp-ff-b4">name(s)</b> should the copies have?
pl: Jakie <b class="cdp-ff-b4">nazwy</b> powinny posiadać kopie?

en: When does “yes” make sense here?
pl: Kiedy „tak” ma w tym przypadku sens?

en: Which <b class="cdp-ff-b4">elements</b> shall be copied?
pl: Które <b class="cdp-ff-b4">elementy</b> powinny zostać skopiowane?

en: Which user role(s) should be able to copy & delete? <i style="color: gray">– The role also must have access to the dashboard.</i>
pl: Użytkownicy o jakiej roli/jakich rolach powinni mieć możliwość kopiowania i usuwania? <i style="color: gray">– Rola musi posiadać dostęp do kokpitu.</i>

en: Which version do you want to keep?
pl: Którą wersję chcesz zachować?

en: Woo Settings
pl: Ustawienia Woo

en: WooCommerce Settings
pl: Ustawienia WooCommerce

en: Word count
pl: Liczba słów

en: Yes
pl: Tak

en: Yes, keep deleted posts in trash!
pl: Tak, pozostaw usunięte wpisy w koszu!

en: Yoast SEO Settings
pl: Ustawienia Yoast SEO

en: Yoast Settings
pl: Ustawienia Yoast

en: You can also type tailored text into the fields above.
pl: Możesz również wpisać dowolny tekst w powyższych polach.

en: You can now easily copy posts & pages in various areas:
pl: Teraz możesz z łatwością kopiować posty i strony w różnych miejscach:

en: You can't clear messages when tasks are in progress, please firstly kill tasks or wait till the end.
pl: Nie możesz wyczyścić wiadomości, gdy zadania są w toku. Najpierw zabij zadania lub poczekaj na ich ukończenie.

en: You did not select any filter.<br>Click <a href="#" class="cdp-show-the-copies">here</a> to show all copies (of the selected post type) made by this plugin.
pl: Żaden filtr nie został wybrany.<br>Kliknij <a href="#" class="cdp-show-the-copies">tutaj</a>, aby wyświetlić wszystkie kopie (wybranego typu wpisów) utworzone przez tą wtyczkę.

en: You have wrong count in throttling field, please fix.
pl: W polu ograniczenia przepustowości została podana nieprawidłowa liczba. Popraw ją.

en: You need to insert positive number for copies.
pl: Należy wprowadzić dodatnią liczbę kopii.

en: You selected <b class="cdp-t-d-ct cdp-f-w-light">0</b> pages/posts to be deleted
pl: Wybrano <b class="cdp-t-d-ct cdp-f-w-light">0</b> stron/wpisów do usunięcia

en: You will be notified when the deletion process ends via <span class="cdp-green">Admin Bar Menu</span>.
pl: Informację o zakończeniu procesu usuwania będzie można znaleźć w <span class="cdp-green">menu paska administracyjnego</span>.

en: You're crazy! – Here is the output:
pl: To szaleństwo! Oto wynik:

en: Your account on Wordpress.org (where you open a new support thread) is different to the one you login to your WordPress dashboard (where you are now). If you don't have a WordPress.org account yet, please sign up at the top right on here. It only takes a minute :) Thank you!
pl: Twoje konto na WordPress.org (gdzie otwierasz nowy wątek pomocy) nie jest tym samym kontem, z którego logujesz się do pulpitu WordPressa (na którym znajdujesz się obecnie). Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na WordPress.org, zarejestruj się w prawym górnym rogu ekranu. To zajmie tylko chwilę :) Dziękuję!

en: add new plugins
pl: dodaj nowe wtyczki

en: click here to select multiple sites
pl: kliknij tutaj, aby wybrać wiele witryn

en: define it for this case
pl: zdefiniuj dla tego przypadku

en: here
pl: tutaj

en: mm/dd/yyyy
pl: dd/mm/yyyy

en: only if <u><b>not</b></u> empty
pl: tylko jeśli <u><b>nie</b></u> jest pusta

en: per minute
pl: na minutę

en: per page
pl: na stronę

en: post
pl: wpis

en: settings
pl: ustawienia

en: this
pl: tego

en: this site
pl: ta witryna

en: time(s)
pl: raz(y)

en: to
pl: do

en: – Please try without throttling.
pl: – Spróbuj bez ograniczania przepustowości.

en: –– Profiles ––
pl: –– Profile ––

en: –– Select ––
pl: –– Wybierz ––

en: –––––––––––––- END OF THE DEBUG OUTPUT –––––––––––––-
pl: –––––––––––––- KONIEC DEBUGOWANIA –––––––––––––-

en: …and you can also <b>delete duplicate</b> posts easily, see below :)
pl: …możesz także z łatwością <b>usuwać duplikaty</b> wpisów, zobacz poniżej :)

en: …be Uncategorized, no categories will be copied.
pl: …„Bez kategorii”, żadna z kategorii nie zostanie skopiowana.

en: …be titled “Untitled”.
pl: …posiadały tytuł „Bez tytułu”.

en: …be without any tags.
pl: …pozbawione wszystkich tagów.

en: …be without custom taxonomy.
pl: …pozbawione własnej taksonomii.

en: …be without private taxonomy.
pl: …pozbawione prywatnej taksonomii.

en: …clone all metadata tags assigned to post/page.
pl: …sklonuj wszystkie meta tagi przypisane do posta/strony.

en: …copy only required post/page metadata.
pl: …skopiuj tylko wymagane metadane posta/strony.

en: …create new <a href="https://wordpress.org/support/article/using-image-and-file-attachments/#attachment-to-a-post" target="_blank"><span class="cdp-green">attachments</span></a> (duplicates in Media Library) as well. <i>Recommended only for Multisites.</i>
pl: …maiły utworzone także nowe <a href="https://wordpress.org/support/article/using-image-and-file-attachments/#attachment-to-a-post" target="_blank"><span class="cdp-green">załączniki</span></a> (duplikaty w Galerii Mediów). <i>Zalecane tylko dla trybu „Multisite”.</i>

en: …get a blank slug, unless the page is published, then it will generate it automatically.
pl: …posiadały puste pole z uproszczoną nazwą, chyba że strona jest opublikowana, wówczas nazwa zostanie wygenerowana automatycznie.

en: …get all categories from the original post.
pl: …posiadały takie same kategorie, jak oryginalne wpisy.

en: …get all comments from the original.
pl: …posiadały wszystkie komentarze z oryginałów.

en: …get all custom taxonomy from the original.
pl: …posiadały wszystkie niestandardowe taksonomie z oryginałów.

en: …get all tags of the original post.
pl: …posiadały takie same tagi, jak oryginalne wpisy.

en: …get all the content (text, images, videos and other elements/blocks) from the original.
pl: …posiadały całą zawartość (tekst, obrazki, wideo i inne elementy/bloki) z oryginałów.

en: …get an empty <i>custom</i> excerpt (and default to taking the first 55 words of the post).
pl: …posiadały <i>własne</i> puste zajawki (i domyślną opcję pobierania pierwszych 55 słów z wpisu).

en: …get empty settings.
pl: …pozostaw ustawienia puste.

en: …get existing attachments from the original.
pl: …pobierały istniejące załączniki z oryginałów.

en: …get no comments from the original.
pl: …pozbawione komentarzy z oryginałów.

en: …get no content (be completely blank).
pl: …całkowicie puste (żadne treści nie zostaną pobrane).

en: …get no featured image.
pl: …pozbawione obrazków wyróżniających.

en: …get no password.
pl: …pozbawione haseł.

en: …get status of original article (which can be “published” or “deleted” etc.)
pl: …miały ustawiony status oryginalnych artykułów (opublikowany, usunięty itp.)

en: …get the <a href="https://wordpress.stackexchange.com/questions/25202/how-to-change-order-of-menu-items" target="_blank"><span class="cdp-green">menu order</span></a> from the original.
pl: …miały ustawioną<a href="https://wordpress.stackexchange.com/questions/25202/how-to-change-order-of-menu-items" target="_blank"><span class="cdp-green"> kolejność w menu </span></a> taką samą, jak w oryginałach.

en: …get the custom <a href="https://wordpress.org/support/article/excerpt/" target="_blank"><span class="cdp-green">excerpt</span></a> (post/page summary) of the original (if the original had any).
pl: …posiadały własne <a href="https://wordpress.org/support/article/excerpt/" target="_blank"><span class="cdp-green">zajawki</span></a> (podsumowanie wpisu/strony), pochodzące z oryginałów (jeśli oryginał jakąś posiadał).

en: …get the date & time at time of copying.
pl: …miały ustawioną godzinę i datę utworzenia w momencie kopiowania.

en: …get the default page template.
pl: …posiadały domyślny szablon strony.

en: …get the menu order set to default (0).
pl: …miały ustawioną kolejność w menu na domyślną (0).

en: …get the same <a href="https://kinsta.com/knowledgebase/wordpress-slug/" target="_blank"><span class="cdp-green">slug</span></a> of the original. (However after publishing it will give it automatically a new slug because 2 pages cannot be on the same URL).
pl: …miały nadaną taką samą <a href="https://kinsta.com/knowledgebase/wordpress-slug/" target="_blank"><span class="cdp-green">nazwę uproszczoną</span></a>, jak ich oryginały. (Jednak po opublikowaniu automatycznie zostaną nadane nowe nazwy uproszczone, ponieważ 2 strony nie mogą mieć takiego samego adresu URL).

en: …get the same <a href="https://wordpress.org/support/article/post-formats/" target="_blank"><span class="cdp-green">post format</span></a> as original.
pl: …posiadały taki sam <a href="https://wordpress.org/support/article/post-formats/" target="_blank"><span class="cdp-green">format treści</span></a>, jak oryginały.

en: …get the same <a href="https://wordpress.org/support/article/using-password-protection/" target="_blank"><span class="cdp-green">password</span></a> as original.
pl: …miały utworzone takie same <a href="https://wordpress.org/support/article/using-password-protection/" target="_blank"><span class="cdp-green">hasła</span></a>, jak w oryginałach.

en: …get the same author as original.
pl: …miały ustawionego tego samego autora, co w oryginale.

en: …get the same creation date & time as the original.
pl: …miały ustawioną taką samą datę i godzinę utworzenia, jak oryginały.

en: …get the same page <a href="https://wpapprentice.com/blog/wordpress-theme-vs-template/" target="_blank"><span class="cdp-green">template</span></a> as original.
pl: …posiadały takie same <a href="https://wpapprentice.com/blog/wordpress-theme-vs-template/" target="_blank"><span class="cdp-green">szablony</span></a> strony, jak oryginały.

en: …get the standard post format.
pl: …posiadały standardowy format treści.

en: …get the status “Draft”.
pl: …miały ustawiony status „Szkic”.

en: …get the title as defined in the <a href="#" class="cdp-go-to-names-chapter"><span class="cdp-green">next section</span></a>.
pl: …miały taki tytuł, jaki zostanie zdefiniowany w <a href="#" class="cdp-go-to-names-chapter"><span class="cdp-green">następnej sekcji</span></a>.

en: …get the user that is duplicating as an author.
pl: …miały ustawionego jako autora użytkownika, który tworzy duplikat.

en: …get their <a href="https://phppot.com/wordpress/how-to-create-a-child-page-in-wordpress/" target="_blank"><span class="cdp-green">child pages</span></a> copied as well, with all current settings applied to child-duplicates (if the page is a parent).
pl: …miały skopiowane także <a href="https://phppot.com/wordpress/how-to-create-a-child-page-in-wordpress/" target="_blank"><span class="cdp-green">strony podrzędne</span></a>, z zachowaniem wszystkich bieżących ustawień zastosowanych dla duplikatów stron podrzędnych (jeśli strona jest stroną nadrzędną).

en: …get this private taxonomy from the original.
pl: …posiadały prywatną taksonomię z oryginałów.

en: …it will set the same <a href="https://firstsiteguide.com/wordpress-featured-image/" target="_blank"><span class="cdp-green">featured image</span></a> as the original.
pl: …miały ustawiony takie same <a href="https://firstsiteguide.com/wordpress-featured-image/" target="_blank"><span class="cdp-green">obrazki wyróżniające</span></a>, jak oryginały.

en: …not get their child pages copied along (if the page is a parent).
pl: …pozbawione stron podrzędnych (jeśli strona jest stroną nadrzędną).

en: …the same settings from the <a href="https://wordpress.org/plugins/woocommerce/" target="_blank"><span class="cdp-green">WooCommerce plugin</span></a> as the original.
pl: …te same ustawienia z <a href="https://wordpress.org/plugins/woocommerce/" target="_blank"><span class="cdp-green">wtyczki WooCommerce</span></a>, co w oryginale.

en: …the same settings from the <a href="https://wordpress.org/plugins/wordpress-seo/" target="_blank"><span class="cdp-green">Yoast SEO plugin</span></a> as the original.
pl: …te same ustawienia z <a href="https://wordpress.org/plugins/wordpress-seo/" target="_blank"><span class="cdp-green">wtyczki Yoast SEO</span></a>, co w oryginale.

en: …the same settings from the <a href="https://www.ultimatelysocial.com/usm-premium/" target="_blank"><span class="cdp-green">Ultimate Social Media plugin</span></a> as the original.
pl: …te same ustawienia z <a href="https://www.ultimatelysocial.com/usm-premium/" target="_blank"><span class="cdp-green">wtyczki Ultimate Social Media</span></a>, co w oryginale.
