WooCommerce Multilingual & Multicurrency 5.2.0 - en to he translation catalogue (622 entries)

en: "%1$s" shipping class cost in %2$s
he: "%1$s" עלות מחלקת משלוח ב-%2$s

en: %1$d %2$s are missing translations.
he: חסרים תרגומים ב-%1$d %2$s.

en: %1$d %2$s is missing translations.
he: %1$d %2$s חסר תרגום.

en: %1$d %2$s translation missing.
he: %1$d %2$s תרגום חסר.

en: %1$d %2$s translations missing.
he: %1$d %2$s תרגומים חסרים.

en: %d items
he: %d פריטים

en: %d products left
he: %d מוצרים נותרו

en: %s do not require translation.
he: %s לא זקוק לתרגום.

en: %s is currently translating all your products automatically.
he: %s מתרגם כרגע את כל המוצרים שלך באופן אוטומטי.

en: %s is installed and active.
he: %s מותקן ופעיל.

en: %s is not active.
he: %s אינו פעיל.

en: %s is not required in order to run WooCommerce Multilingual & Multicurrency but it’s recommended if you want to use separate product images and galleries for different languages.
he: לא חובה להשתמש ב-%s כדי להפעיל את WooCommerce Multilingual & Multicurrency אבל מומלץ אם אתה מעוניין להשתמש בתמונות מוצר וגלריות שונות עבור שפות שונות.

en: %s is not set up.
he: %s לא מוגדר.

en: %s is set up.
he: %s מוגדר.

en: %s translation
he: תרגום של %s

en: (Space)
he: (רווח)

en: (previous value: %s)
he: (ערך קודם: %s)

en: -- Choose a widget area --
he: -- בחר אזור וידג'טים --

en: --Attribute--
he: --מאפיין--

en: --Taxonomy--
he: --טקסונומיה--

en: 1454.07 &raquo; 1450 when set to 10
he: 1,454.07 &raquo; 1,450 כשמוגדר ל-10

en: 1454.07 &raquo; 1454 when set to 1
he: 1,454.07 &raquo;  1,454 כשמוגדר ל-1

en: 1454.07 &raquo; 1500 when set to 100
he: 1,454.07 &raquo; 1,500כשמוגדר ל-100

en: <strong>WooCommerce Translation Available</strong> &#8211; Install or update your <code>%1$s</code> translations to version <code>%2$s</code>.
he: <strong>תרגום WooCommerce זמין</strong> &#8211; התקן או עדכן את התרגומים של <code>%1$s</code> לגרסה <code>%2$s</code>.

en: API key (required)
he: מפתח API (חובה)

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: Action
he: פעולה

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
he: הפעולה נכשלה. רענן את הדף ונסה שוב.

en: Actions
he: פעולות

en: Add Currencies
he: הוסף מטבעות

en: Add a currency switcher to your store
he: להוסיף מחליף מטבע לחנות שלך

en: Add a new currency switcher to a widget area
he: הוסף מעביר מטבע חדש לאזור וידג'טים

en: Add currency
he: הוסף מטבע

en: Add new currency
he: הוסף מטבע חדש

en: Add separate download files for translations when translating products
he: הוסף קובצי הורדה נפרדים עבור תרגומים בעת תרגום מוצרים

en: Add separate download files for translations when you translate this product
he: הוסף קובצי הורדה נפרדים עבור תרגומים כשאתה מתרגם מוצר זה

en: Add translation
he: הוסף תרגום

en: Additional CSS
he: CSS נוסף

en: All %1$s have the same %2$s assignments.
he: לכל ה-%1$s יש את אותם שיבוצי %2$s.

en: All %s are translated.
he: כל ה-%s מתורגמים.

en: All Accounts
he: כל החשבונות

en: All categories
he: כל הקטגוריות

en: All countries
he: כל הארצות

en: All countries except
he: כל הארצות למעט

en: All countries except...
he: כל הארצות למעט...

en: All countries except:
he: כל הארצות למעט:

en: All currency switchers in your site are affected by the settings in this section.
he: כל מעבירי המטבעות באתר מושפעים מההגדרות במקטע זה.

en: All in selected currency
he: הכל במטבע שנבחר

en: All languages
he: כל השפות

en: All statuses
he: כל האפשרויות

en: All the products will be removed from the current order in order to change the currency
he: כל המוצרים יוסרו מההזמנה הנוכחית כדי לשנות את המטבע

en: All the products will be removed from the current order in order to change the language
he: כל המוצרים יוסרו מההזמנה הנוכחית כדי לשנות את השפה

en: All translation statuses
he: כל אפשרויות מצבי התרגום

en: Allow viewing products in languages they are not translated to but %1$sdisplay their content in the default language%2$s
he: אפשר הצגת מוצרים בשפות שאליהן הם לא מתורגמים אבל %1$sהצג את התוכן שלהם בשפת ברירת המחדל%2$s

en: Allowed HTML tags: <img> <span> <u> <strong> <em>
he: תגי HTML מותרים: <img> <span> <u> <strong> <em>

en: And more!
he: ועוד!

en: Apply
he: החל

en: At least one currency must be enabled for this language!
he: יש להפעיל לפחות מטבע אחד עובר שפה זו!

en: At least one of these fields is required: title, content or excerpt
he: לפחות אחד השדות האלה הכרחי: כותרת, תוכן או מובאה

en: Attribute Slug
he: זיהוי מאפיין

en: Attribute slug: %s
he: זיהוי מאפיין: %s

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Automatic Exchange Rates
he: שערי חליפין אוטומטיים

en: Autosubtract amount
he: חיסור אוטומטי של סכום

en: Available parameters
he: פרמטרים זמינים

en: Bank Account
he: חשבון בנק

en: Because this site uses the default permalink structure, you cannot use slug translation for product permalinks.
he: מכיוון שאתר זה משתמש במבנה ברירת המחדל של קישורים ישירים, לא ניתן להשתמש בתרגום זיהויים עבור קישורים ישירים של מוצרים.

en: Blue
he: כחול

en: Booking currency
he: מטבע ההזמנה

en: Bookings
he: הזמנות

en: Border
he: מסגרת

en: Button text
he: טקסט לחצן

en: By default, show reviews in all languages
he: כברירת מחדל, הצג ביקורות בכל השפות

en: Caching may cause currency display issues for your customers if you are using the multicurrency feature.
he: שמירה במטמון עלולה לגרום לבעיות בתצוגת מטבעות אם אתה משתמש בתכונה ריבוי מטבעות..

en: Calculate costs in other currencies automatically
he: חישוב עלויות במטבעות אחרים באופן אוטומטי

en: Calculate prices in other currencies automatically
he: חשב מחירים במטבעות אחרים באופן אוטומטי

en: Calculate shipping costs in other currencies automatically
he: מחשב עלויות משלוח במטבעות אחרים באופן אוטומטי

en: Cancel
he: בטל

en: Cancel (stay with the Translation Editor)
he: ביטול (הישאר בעורך התרגומים)

en: Cannot get exchange rates. Connection failed.
he: לא ניתן לקבל שערי חליפין. החיבור נכשל.

en: Cart
he: עגלה

en: Categories
he: קטגוריות

en: Change Password
he: שנה סיסמה

en: Change default language
he: שנה שפת ברירת מחדל

en: Changes in these translations will affect terms in general! ( Not only for this product )
he: שינויים בתרגומים אלה ישפיעו על המונחים בכל מקום! (לא רק עבור מוצר זה)

en: Cheatin' huh?
he: טריק מוצלח

en: Checkout
he: קופה

en: Checkout &rarr; Pay
he: קופה &rarr; שלם

en: Choose
he: בחר

en: Choose a file
he: בחר קובץ

en: Choose which currency to display when a client switches languages
he: בחר איזה מטבע להציג כאשר לקוח מחליף שפה

en: Choose which product attributes you want to translate
he: בחר איזה מאפייני מוצר אתה רוצה לתרגם

en: Choose which products to translate
he: בחר איזה מוצרים לתרגם

en: Clear all colors
he: נקה את כל הצבעים

en: Clear list
he: נקה רשימה

en: Click continue to create missing WooCommerce pages translate your store pages into the following languages:
he: לחץ על 'המשך' כדי ליצור דפי WooCommerce חסרים ולתרגם את דפי החנות שלך לשפות הבאות:

en: Click continue to translate your store pages into the following languages:
he: לחץ על 'המשך' כדי לתרגם את דפי החנות שלך לשפות הבאות:

en: Click to see the prices in the other currencies as they are currently shown on the front end.
he: לחץ כדי לראות את המחירים במטבעות האחרים כפי שהם מוצגים כרגע בממשק הקצה.

en: Client ID
he: מזהה לקוח

en: Client Location
he: מיקום לקוח

en: Collapse
he: כווץ

en: Color theme
he: ערכת נושא צבעונית

en: Composite Products ( Components )
he: מוצרים מרוכבים (רכיבים)

en: Composite Products ( Scenarios )
he: מוצרים מרוכבים (תרחישים)

en: Configuration Warnings
he: אזהרות תצורה

en: Configure multicurrency for multilingual sites
he: הגדרת ריבוי מטבעות עבור אתרים רב לשוניים

en: Configure multicurrency mode
he: הגדרת מצב ריבוי מטבעות

en: Configure per country availability for this payment gateway
he: הגדר זמינות שער תשלומים זה לפי ארצות

en: Configure products slug translation
he: קבע את הגדרות התרגום של שמות המוצרים

en: Configure specific product properties that should be synced to translations.
he: הגדר תכונות מוצר ספציפיות שיש לסנכרן לתרגומים.

en: Configure thumbnail and gallery synchronization to translations.
he: הגדר את תצורת סנכרון המדיה עבור תמונות ממוזערות וגלריה.

en: Congrats! You've just earned some money using WooCommerce Multilingual & Multicurrency.
he: ברכות! זה עתה הרווחת כסף באמצעות WooCommerce Multilingual & Multicurrency.

en: Content
he: תוכן

en: Content / Description
he: תוכן/תיאור

en: Continue
he: המשך

en: Core
he: ליבה

en: Costs and values in custom currencies
he: עלויות וערכים במטבעות מותאמים אישית

en: Country availability
he: זמינות ארצות

en: Create custom pricing in each currency
he: ליצור תמחור מותאם אישית בכל מטבע

en: Create missing translations
he: צור תרגומים חסרים

en: Create store pages in all your site's languages
he: צור דפי חנות בכל שפות האתר

en: Currencies
he: מטבעות

en: Currencies order updated
he: סדר המטבעות עודכן

en: Currencies to display for each language
he: מטבעות להצגה עבור כל שפה

en: Currency
he: מטבע

en: Currency - no orders found
he: מטבע - לא נמצאו הזמנות

en: Currency Position
he: מיקום מטבע

en: Currency Preview
he: תצוגה מקדימה של מטבע

en: Currency available in
he: כרגע זמין ב-

en: Currency displayed first
he: המטבע מוצג ראשון

en: Currency settings for %s
he: הגדרות מטבע עבור %s

en: Currency switcher
he: מעביר מטבע

en: Currency switcher colors
he: צבעי מעביר מטבע

en: Currency switcher options
he: אפשרויות מעביר המטבעות

en: Currency switcher preview
he: תצוגה מקימה של מעביר המטבע

en: Currency switcher style
he: סגנון מעביר המטבע

en: Current currency background color
he: צבע רקע מטבע נוכחי

en: Current currency font color
he: צבע גופן מטבע נוכחי

en: Current page
he: הדף הנוכחי

en: Currently, there are %s variations that need to be created.
he: כרגע יש %s ואריאציות שצריך ליצור.

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Custom Fields
he: שדות מותאמים אישית

en: Custom Product attributes
he: מאפייני מוצרים מותאמים אישית

en: Custom Tabs
he: כרטיסיות מותאמות אישית

en: Custom Taxonomies
he: טקסונומיות מותאמות אישית

en: Custom field %s configuration from wpml-config.xml file was altered!
he: השדה המותאם אישית %s של התצורה מהקובץ wpml-config.xml עבר שינוי!

en: Custom settings for %s
he: הגדרות מותאמות אישית עבור %s

en: Custom taxonomy %s configuration from wpml-config.xml file was altered!
he: הטקסונומיה המותאמת אישית %s מקובץ התצורה wpml-config.xml עברה שינוי!

en: Custom type %s configuration from wpml-config.xml file was altered!
he: הסוג המותאם אישית %s מקובץ התצורה wpml-config.xml עבר שינוי!

en: Customize the currency switcher
he: התאם אישית את מחליף המטבע

en: Daily
he: יומית

en: Date
he: תאריך

en: Decide if you want to add multiple currencies to your store
he: החלט אם אתה רוצה להוסיף ריבוי מטבעות לחנות שלך

en: Decimal Separator
he: תו הפרדה עשרוני

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 1/6]
en: Some taxonomies in your site are forced to be untranslatable. This is causing a problem when you're trying to run a multilingual WooCommerce site.
he: חלק מהטקסונומיות באתר הוגדרו כלא לתרגום. זה יוצר בעיה בהרצת אתר WooCommerce רב-לשוני.

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 2/6]
en: A plugin or the theme are probably doing this.
he: זה ככל הנראה בגלל תוסף או ערכת העיצוב.

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 3/6]
en: What you can do:
he: מה תוכל לעשות:

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 4/6]
en: 1. Temporarily disable plugins and see if this message disappears.
he: 1. השבת באופן זמני את התוספים וראה אם הודעה זו נעלמת.

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 5/6]
en: 2. Temporarily switch the theme and see if this message disappears.
he: 2. החלף באופן זמני את ערכת העיצוב וראה אם הודעה זו נעלמת.

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 6/6]
en: It's best to contact %s, tell that you're getting this message and offer to send a Duplicator copy of the site. We will work with the theme/plugin author and fix the problem for good. In the meanwhile, we'll give you a temporary solution, so you're not stuck.
he: הכי טוב ליצור קשר עם %s, לספר שאתה מקבל הודעה זו ולהציע שליחה של עותק משוכפל של האתר. אנו נעבוד עם מחבר ערכת העיצוב/התוסף ונתקן את הבעיה באופן מוחלט. בינתיים, נספק פתרון זמני כדי שלא תישאר תקוע.

en: Default: %name% (%1$symbol%) - %2$code%
he: ברירת מחדל: %name% (%1$symbol%) - %2$code%

en: Define how to display product reviews on the product page by default. The customer will be still able to filter reviews by language.
he: הגדר את ברירת המחדל של כיצד אתה רוצה להציג ביקורות מוצרים בדף המוצר. הלקוח עדיין יוכל לסנן ביקורות לפי שפה.

en: Delete
he: מחק

en: Description
he: תיאור

en: Determined automatically based on exchange rate
he: נקבע באופן אוטומטי על-בסיס שער החליפין

en: Disable %1$s for %2$s
he: השבת את %1$s עבור %2$s

en: Disabled
he: מושבת

en: Dismiss
he: בטל

en: Display original images on the translated product front page if images not specified
he: הצג תמונות מקוריות על הדף הראשי של המוצר מתורגם אם לא מצוינות תמונות

en: Do not allow viewing products in languages they are not translated to
he: אל תאפשר הצגה של מוצרים בשפות שאליהן הם לא מתורגמים

en: Do you want to add more currencies to your store?
he: האם ברצונך להוסיף עוד מטבעות לחנות?

en: Done!
he: בוצע!

en: Down
he: למטה

en: Download Files
he: הורד קבצים

en: Download Files for Variation #%s
he: הורד קבצים עבור וריאציה #%s

en: Downloading translations... Please don't close this page.
he: מוריד תרגומים... אל תסגור דף זה.

en: Draft
he: טיוטה

en: Drag and drop the currencies to change their order
he: גרור ושחרר את המטבעות כדי לשנות את סדרן

en: Duplicate terms ( please select attribute ):
he: מונחים כפולים (בחר מאפיין):

en: Edit
he: ערוך

en: Edit %s Currency Switcher
he: ערוך מעביר מטבע %s

en: Edit My Address
he: ערוך את הכתובת שלי

en: Edit Product Currency Switcher
he: ערוך מעביר מטבע מוצר

en: Edit currency switcher
he: ערוך מעביר מטבע

en: Edit this item
he: ערוך פריט זה

en: Edit this item inline
he: ערוך פריט מוטבע זה

en: Edit this product translation
he: ערוך תרגום מוצר זה

en: Edit translation
he: ערוך תרגום

en: Enable %1$s for %2$s
he: הפעל את %1$s עבור %2$s

en: Enable automatic exchange rates
he: אפשר שערי חליפין אוטומטיים

en: Enable costs in custom currencies
he: מאפשר עלויות במטבעות מותאמים אישית

en: Enable the multicurrency mode
he: הפעלת מצב ריבוי מטבעות

en: Enable this if you want to translate attribute values with WooCommerce Multilingual & Multicurrency
he: הפעל זאת אם אתה מעוניין לתרגם ערכי מאפיינים באמצעות WooCommerce Multilingual & Multicurrency

en: Enable/disable
he: הפעל/השבת

en: Endpoint: %s
he: נקודת סיום: %s

en: Enter API key
he: הזן מפתח API

en: Enter prices in other currencies
he: הזן את המחירים במטבעות האחרים

en: Excerpt
he: מובאה

en: Exchange Rate
he: שער חליפין

en: Exchange rate = %s exchange rate x (1 + lifting charge / 100)
he: שער חליפין = %s שער חליפין x (1 + חיוב הרמה / 100)

en: Exchange rate updated automatically from %s
he: שער חליפין עודכן באופן אוטומטי מ-%s

en: Exchange rates source
he: מקור שערי חליפין

en: Exchange rates updated successfully
he: שערי חליפין עודכנו בהצלחה

en: Existing translations and variations associated will be deleted.
he: תרגומים קיימים ווריאציות משויכות יימחקו.

en: External Product
he: מוצר חיצוני

en: File URL
he: כתובת URL של קובץ

en: Filter
he: מסנן

en: Fix product_type taxonomy terms
he: תקן מונחי טקסונומיה product_type

en: Fix translated variations relationships
he: תקן קשרי וריאציות מתורגמות

en: Fixer.io API key
he: מפתח API של Fixer.io

en: For 1454.07, when the increment for the nearest integer is 100 and the auto-subtract amount is 1, the resulting amount is 1499.
he: עבור 1,454.07, כשהתוספת עבור המספר השלם הקרוב ביותר היא 100 וסכום החיסור האוטומטי הוא 1, התוצאה היא 1,499.

en: From&hellip;
he: מאת&hellip;

en: Give us <span class="rating">5.0 <i class="otgs-ico-star"></i></span> review now.
he: תן לנו דרוג של <span class="rating">5.0 <i class="otgs-ico-star"></i></span> עכשיו.

en: Global Attributes
he: מאפיינים גלובליים

en: Go back
he: חזור חזרה

en: Go to the first page
he: עבור לדף הראשון

en: Go to the last page
he: עבור לדף האחרון

en: Go to the next page
he: עבור לדף הבא

en: Go to the previous page
he: עבור לדף הקודם

en: Gray
he: אפור

en: Great! Now you can use Geolocation to determine default currency for chosen languages. You can edit that key in
he: מעולה! עכשיו תוכל להשתמש ב-Geolocation כדי לקבוע את מטבע ברירת המחדל עבור שפות נבחרות. ניתן לערוך מפתח זה ב-

en: Heading
he: כותרת

en: Here you can set different prices for the %s in multiple currencies:
he: כאן תוכל להגדיר מחירים שונים עבור ה-%s במטבעות שונים:

en: Hide
he: הסתר

en: Hide This Message
he: הסתר הודעה זו

en: Hide prices in other currencies
he: הסתר מחירים במטבעות האחרים

en: Hourly
he: שעתי

en: Hover
he: רחף

en: How do you feel getting your very first order in foreign language or currency?
he: כיצד אתה מרגיש לגבי לקבלת ההזמנה הראשונה שלך בשפה או מטבע זרים?

en: How do you want to translate your products?
he: כיצד תרצה לתרגם את המוצר שלך?

en: How to translate attributes
he: כיצד לתרגם מאפיינים

en: How to translate product categories
he: כיצד לתרגם קטגוריות מוצרים

en: How to translate this?
he: כיצד לתרגם את זה?

en: I'll do the setup later
he: אבצע את ההגדרות מאוחר יותר

en: If you are using a page builder to design WooCommerce products, you should only use WPML's Translation Editor.
he: אם אתה משתמש בבונה דפים כדי לעצב מוצרים של WooCommerce, עליך להשתמש רק בעורך התרגומים של WPML.

en: If you are using downloadable products, you can choose to have their paths\n                                            synchronized, or seperate for each language.
he: אם אתה משתמש במוצרים שניתן להורידם, באפשרותך לסנכרן את הנתיבים\n שלהם או להשאירם נפרדים עבור כל שפה.

en: If you have it already, install and activate it. Otherwise, %1$sbuy WPML%2$s.
he: אם כבר יש לך את התוסף, התקן והפעל אותו. אחרת, %1$sקנה את WPML%2$s.

en: Image
he: תמונה

en: Images
he: תמונות

en: In order to edit custom attributes you need to use the <a href="%s">custom product translation editor</a>
he: כדי לערוך מאפיינים מותאמים אישית, יש להשתמש ב<a href="%s">עורך התרגומים של מוצרים מותאמים אישית</a>

en: Increment for nearest integer
he: תוספת קבועה למספר השלם הקרוב ביותר

en: Install WooCommerce Pages
he: התקן את דפי WooCommerce

en: Introduction
he: מבוא

en: Invalid currency parameter: "%s"
he: פרטמר מטבע לא חוקי: '%s'

en: Invalid language parameter: "%s"
he: פרמטר שפה לא חוקי: '%s'

en: Invalid nonce
he: nonce לא חוקי

en: Invalid taxonomy %s
he: טקסטונומיה לא חוקית %s

en: Keep
he: שמור

en: Keep %s
he: שמור את %s

en: Keep using %s
he: המשך להשתמש ב-%s

en: Label
he: תווית

en: Language
he: שפה

en: Last Modified
he: שונה לאחרונה

en: Last updated: %s
he: עודכן לאחרונה: %s

en: Learn how to generate a free license key
he: למד כיצד ליצור מפתח רישיון בחינם

en: Learn more
he: לפרטים נוספים

en: Left
he: שמאל

en: Left with space
he: שמאל עם רווח

en: Let's continue
he: הבה נמשיך

en: Let's make your WooCommerce store multilingual
he: הבה נהפוך את חנות WooCommerce שלך לרב-לשונית

en: Lifting charge
he: חיוב הרמה

en: Live Publishable Key
he: מפתח חי שניתן לפרסם

en: Live Secret Key
he: מפתח חי סודי

en: Loading ...
he: טוען...

en: Location based
he: מבוסס מיקום

en: Logout
he: יציאה

en: Looks like you are upgrading from a previous version of WooCommerce Multilingual & Multicurrency. Would you like to automatically create translated variations and images?
he: נראה שאתה משדרג מגרסה קודמת של WooCommerce Multilingual & Multicurrency. האם תרצה ליצור באופן אוטומטי ואריאציות ותמונות מתורגמות?

en: Lost Password
he: איבדת את הסיסמה

en: Make your store multilingual
he: הפוך את החנות לרב-לשונית

en: Manually
he: ידנית

en: MaxMind Licence Key
he: מפתח הרישיון של MaxMind

en: Media
he: מדיה

en: Merchant ID
he: מזהה סוחר

en: Monthly on the
he: חודשית ב-

en: Monthly on the %s
he: חודשי ב-%s

en: More details
he: עוד פרטים

en: Multi-currency is enabled, but no secondary currencies have been set. %1$sAdd secondary currency%2$s.
he: ריבוי מטבעות מופעל, אבל לא הוגדרו מטבעות משניים. %1$sהוסף מטבע משני%2$s.

en: Multi-currency is not enabled.
he: ריבוי מטבעות אינו מופעל.

en: Multi-currency settings
he: הגדרות ריבוי מטבעות

en: Multicurrency
he: ריבוי מטבעות

en: Multicurrency Settings
he: הגדרות ריבוי מטבעות

en: Multicurrency documentation
he: התיעוד של ריבוי מטבעות

en: Multilingual
he: רב לשוני

en: Multilingual Content Setup
he: הגדרת תוכן רב-לשוני

en: Multilingual Settings
he: הגדרות רב לשוניות

en: Multiple Currencies
he: ריבוי מטבעות

en: My Account
he: החשבון שלי

en: N/A
he: לא זמין

en: Name
he: שם

en: Native WooCommerce product editing screen
he: מסך מקורי לעריכת מוצרי WooCommerce

en: Nearest
he: הקרוב ביותר

en: Needs updating
he: זקוק לעדכון

en: New Widget Area Currency Switcher
he: מעביר מטבע חדש לאזור וידג'טים

en: No - dismiss
he: לא - בטל

en: No products found
he: לא נמצאו מוצרים

en: No shipping class cost in %s
he: אין עלות מחלקת משלוח ב-%s

en: No, use only one currency
he: לא, השתמש רק במטבע אחד

en: Normal
he: רגיל

en: Not sure which option to choose? Read about %1$spotential issues when switching languages and currencies while the cart has items%2$s.
he: לא בטוח באיזו אפשרות לבחור? קרא אודות %1$sבעיות פוטנציאליות בעת החלפת שפות ומטבעות כשיש פריטים בעגלה %2$s.

en: Not translated or needs updating
he: לא תורגם או זקוק לעדכון

en: Not yet supported
he: עדיין לא נתמך

en: Number of Decimals
he: מספר מקומות עשרוניים

en: OK (translate with the WordPress editor)
he: אישור (תרגם באמצעות העורך של WordPress)

en: One or more WooCommerce pages have not been created.
he: דף אחד או יותר של WooCommerce לא נוצרו.

en: Only numeric
he: מספרי בלבד

en: Options
he: אפשרויות

en: Order Received
he: ההזמנה התקבלה

en: Order currency:
he: מטבע הזמנה:

en: Order of currencies
he: סדר מטבעות

en: Original
he: מקור

en: Original Slug
he: זיהוי מקור

en: Original language
he: שפה מקורית

en: Other currency background color
he: צבע רקע מטבע אחר

en: Other currency font color
he: צבע גופן מטבע אחר

en: Parent product: %s
he: מוצר הורה: %s

en: PayPal Email
he: דוא"ל של PayPal

en: Payment Gateways
he: שערי תשלום

en: Pending
he: ממתין

en: Permalink settings
he: הגדרות קישורים ישירים

en: Person Type Name
he: שם סוג אדם

en: Person Types
he: סוגי אנשים

en: Please add another currency to fully utilize multicurrency mode. If you do not need multiple currencies, you can disable this setting to improve your site's performance.
he: אנא הוסף מטבע כדי להשתמש באופן מלא במצב ריבוי מטבעות. אם אינך זקוק ליותר ממטבע אחד, תוכל להשבית הגדרה זו כדי לשפר את ביצועי האתר.

en: Please choose a different permalink structure or disable slug translation.
he: בחר מבנה אחר לקישורים ישירים או השבת תרגום זיהויים.

en: Please enter a valid number
he: הזן מספר חוקי

en: Please enter in a value less than the regular price
he: הזן ערך הנמוך מהמחיר הרגיל

en: Please go to the %1$s and fill in your %2$s.
he: עבור אל ה-%1$s ומלא את ה-%2$s.

en: Please make a backup of your database before you start the synchronization
he: בצע גיבוי של מסד הנתונים שלך לפני התחלת הסנכרון

en: Please note that the payment will be made in %1$s. Your total will be approximately %2$s, depending on the current exchange rate.
he: שים לב שהתשלום יתבצע בעוד %1$s. הסכום הכולל שלך יהיה כ-%2$s, בהתאם לשער החליפין הנוכחי.

en: Please note: without a free MaxMind key, your geolocation calls will be limited and your site performance may be impacted.
he: שים לב: ללא מפתח MaxMind בחינם, שיחות המיקום הגיאוגרפי שלך יהיו מוגבלות והדבר עלול לפגוע בביצועי האתר.

en: Plugins Status
he: מצב תוספים

en: Position
he: מיקום

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Private
he: פרטי

en: Proceed
he: המשך

en: Product
he: מוצר

en: Product Add-ons Group "%s"
he: קבוצת תוספים למוצר '%s'

en: Product Attribute Base
he: בסיס מאפייני מוצרים

en: Product Base
he: בסיס מוצרים

en: Product Bundles
he: הגן על חבילות

en: Product Category Base
he: בסיס קטגוריות מוצרים

en: Product Shop Base
he: בסיס חנויות מוצרים

en: Product Tag Base
he: בסיס תגי מוצרים

en: Product Translation Interface
he: ממשק תרגום מוצרים

en: Product attribute base
he: בסיס מאפייני מוצרים

en: Product base
he: בסיס מוצרים

en: Product category base
he: בסיס קטגוריות מוצרים

en: Product not found: %d
he: מוצר לא נמצא: %d

en: Product page Currency Switcher
he: מעביר מטבע דף מוצר

en: Product reviews
he: ביקורות מוצרים

en: Product tabs
he: כרטיסיות מוצר

en: Product tag base
he: בסיס תגי מוצרים

en: Product url
he: כתובת URL של המוצר

en: Products
he: מוצרים

en: Products Download Files
he: קובצי הורדה למוצרים

en: Products Media Synchronization
he: סנכרון מדיית מוצרים

en: Products Missing Translations
he: מוצרים חסרי תרגום

en: Products Synchronization
he: סנכרון מוצרים

en: Products before cart reset
he: מוצרים לפני איפוס עגלת קניות

en: Products removed after switching to %s:
he: מוצרים שהוסרו לאחר מעבר ל-%s:

en: Prompt for a confirmation and reset the cart
he: בקש אישור ואפס את עגלת הקניות

en: Published
he: פורסם

en: Purchase WPML now
he: קנה WPML עכשיו

en: Purchase note
he: הערת רכישה

en: Quick Edit
he: עריכה מהירה

en: Quick edit is disabled for product translations. It's recommended to use the %1$s for editing products translations. %2$s
he: עריכה מהירה מושבתת עבור תרגום מוצרים. מומלץ להשתמש ב-%1$s לעריכת תרגומי מוצרים. %2$s

en: Rate
he: שער

en: Register product reviews for translations
he: רשום ביקורות מוצרים עבור תרגומים

en: Regular Price
he: מחיר רגיל

en: Reset
he: אפס

[ctx: Reset cart option warning 1]
en: Because of some elements in your site configuration, when the users switch the currency or the language on the front end, the cart content might not be synchronized correctly.
he: בגלל חלק מרכיבים בתצורת האתר, כאשר המשתמשים מחליפים מטבע או שפה בממשק הקצה, ייתכן שתכולת העגלה לא תסונכרן כהלכה.

[ctx: Reset cart option warning 2]
en: It is recommended that you %s with the option to reset the cart in a situation like this.
he: מומלץ ש-%s עם האפשרות לאפס את העגלה במקרה כזה.

en: Resources
he: משאבים

en: Resources Label
he: תווית משאבים

en: Resources label
he: תווית משאבים

en: Review WooCommerce Multilingual & Multicurrency
he: עיון בפרטים על WooCommerce Multilingual & Multicurrency

en: Right
he: ימין

en: Right now, there are no products needing translation.
he: בשלב זה אין מוצרים הזקוקים לתרגום.

en: Right now, there are no taxonomy terms needing translation.
he: כרגע אין מונחי טקסונומיה הזקוקים לתרגום.

en: Right with space
he: ימין עם רווח

en: Round the converted price to the closest integer. %se.g. 15.78 becomes 16.00
he: עיגול המחיר המומר למספר השלם הקרוב ביותר. %sלמשל 15.78 הופך ל-16.00

en: Rounding to the nearest integer
he: עיגול למספר השלם הקרוב ביותר

en: Running WooCommerce Multilingual & Multicurrency with default language other than English.
he: הפעלה של WooCommerce Multilingual & Multicurrency עם שפת ברירת מחדל שאינה אנגלית.

en: Sale Price
he: מחיר מבצע

en: Same as default currency
he: כמו מטבע ברירת המחדל

en: Save
he: שמור

en: Save changes
he: שמור שינויים

en: Schedule
he: לוח זמנים

en: Scheduled
he: תוזמן

en: Search
he: חפש

en: Secondary currencies: %s
he: מטבעות משניים: %s

en: Secret Key
he: מפתח סודי

en: Select Page
he: בחר דף

en: Select a preset
he: בחר קבוע מוגדר מראש

en: Select currency
he: בחר מטבע

en: Select the attribute to translate:
he: בחר את המאפיין לתרגום:

en: Select the taxonomy to translate:
he: בחר את הטקסונומיה לתרגום:

en: Select which attributes in your store should be translatable:
he: בחר איזה מאפיינים בחנות שלך צריכים להיות ברי-תרגום.

en: Set costs in other currencies manually
he: הגדר עלויות במטבעות אחרים באופן ידני

en: Set dates
he: קבע תאריכים

en: Set different slugs in different languages for %s on WooCommerce Multilingual & Multicurrency URLs translations page
he: הגדר זיהויים שונים בשפות שונות עבור %s בכתובות ה-URL של WooCommerce Multilingual & Multicurrency בדף התרגומים

en: Set exchange rates
he: להגדיר שערי חליפין

en: Set on %s
he: מוגדר ב-%s

en: Set prices in other currencies manually
he: הגדר באופן ידני את המחירים במטבעות האחרים

en: Set shipping costs in other currencies manually
he: הגדר עלויות משלוח במטבעות אחרים באופן ידני

en: Set the currency in which your customer will see the final price when they checkout. Choose which accounts they will see in their payment message.
he: הגדר את המטבע שבו הלקוח יראה את המחיר הסופי בעת התשלום. בחר איזה חשבונות הם יראו בהודעת התשלום.

en: Set up %1$sWooCommerce Multilingual & Multicurrency%2$s to translate your store and add more currencies.
he: הגדר את %1$sWooCommerce Multilingual & Multicurrency%2$s שיתרגם את החנות שלך ויוסיף עוד מטבעות.

en: Set your translation options
he: הגדר את אפשרויות התרגום

en: Settings
he: הגדרות

en: Shipping Classes
he: מחלקות משלוח

en: Shop
he: חנות

en: Shop page
he: דף חנות

en: Show
he: הצג

en: Show a currency switcher on the product page template
he: הצג מחליף מטבעות על תבנית דף המוצר

en: Show all currencies
he: הצג את כל המטבעות

en: Show currencies based on
he: הצג מטבעות על בסיס

en: Show only products with %1$scustom prices%2$s in secondary currencies
he: הצג רק מוצרים עם %1$sמחירים מותאמים אישית%2$s במטבעות משניים

en: Show only reviews in %1$s (%2$s)
he: הצג רק ביקורות ב-%1$s (%2$s)

en: Show reviews in all languages  (%s)
he: הצג ביקורות בכל השפות (%s)

en: Shows a list of the products that existed in the cart before the cart is reset on the front end after switching the language or the currency. It will be hidden when there are no products to show.
he: מציגה רשימה של המוצרים שהיו בעגלת הקניות לפני איפוסה בממשק הקצה לאחר החלפת שפה או מטבע. תוסתר כאשר אין מוצרים להצגה.

en: Sign-up Fee
he: דמי רישום

en: Site Language
he: שפת אתר

en: Slug
he: זיהוי

en: Slug type
he: סוג זיהוי

en: Some settings from the WooCommerce Multilingual & Multicurrency wpml-config.xml file have been overwritten.
he: חלק מההגדרות בקובץ wpml-config. xml של WooCommerce Multilingual & Multicurrency wpml-config הוחלפו.

en: Some translated %1$s have different %2$s assignments.
he: לחלק מה-%1$s המתורגמים יש שיבוצי %2$s שונים.

en: Specific countries
he: ארצות ספציפיות

en: Start
he: התחל

en: Start the Setup Wizard
he: התחל את אשף ההגדרה

en: Status
he: מצב

en: Store Pages
he: דפי חנות

en: Store URLs
he: אחסן כתובות URL

en: Subscription Price
he: מחיר מינוי

en: Successfully updated %1$s for all translated %2$s.
he: %1$s עודכן בהצלחה עבור כל ה-%2$s המתורגמים.

en: Switch back to %s
he: החלף חזרה ל-%s

en: Switching currencies when there are items in the cart
he: החלפת מטבעות כשיש פריטים בעגלת הקניות

en: Switching currency?
he: מחליף מטבע?

en: Switching language?
he: מחליף שפה?

en: Switching languages when there are items in the cart
he: החלפת שפה שיש פריטים בעגלת הקניות

en: Sync product stock quantity and status ( synchronizing min stock between translations )
he: סנכרן את כמות מלאי המוצר והסטטוס (סנכרון מלאי מינימום בין עסקאות)

en: Sync products "gallery images":
he: סמכרן מוצרים 'תמונות גלריה':

en: Sync products and product taxonomies order.
he: סנכרן מוצרים וטקסונומיות מוצרים מאוחר יותר.

en: Sync products categories (display type, thumbnail):
he: סנכרן קטגוריות מוצרים (סוד תצוגה, תמונות ממוזערות):

en: Sync products variations:
he: סנכרן ואריאציות מוצרים:

en: Sync publishing date for translated products.
he: סנכרן נתוני פרסום עבור מוצרים מתורגמים.

en: Sync removed product meta from original products to translations
he: הסנכרון הוריד מטה-מוצר ממוצרים מקוריים לתרגומים

en: Sync variables products
he: סנכרן את משתני המוצרים

en: Synchronization complete!
he: הסנכרון הושלם!

en: Synchronize %s assignment in content
he: סנכרן את ההקצאה %s בתוכן

en: Synchronize attributes and update product variations
he: סנכרן מאפיינים ועדכן ואריאציות מוצרים

en: Synchronize cart content when switching currencies
he: סנכרן תוכן עגלת קניות בעת החלפת מטבעות

en: Synchronize cart content when switching languages
he: סנכרן תוכן עגלת קניות בעת החלפת שפות

en: Tab Title
he: כותרת כרטיסיה

en: Tags
he: תגים

en: Take this and edit
he: קח זאת וערוך

en: Taxonomies Missing Translations
he: טקסונומיות שחסר להן תרגום

en: Template for currency switcher
he: תבנית עבור מעביר המטבע

en: Term not found: %d
he: המונח לא נמצא: %d

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
he: השינויים שביצעת יאבדו אם תעזוב את הדף.

en: The default currency was changed. In order to show accurate prices in all currencies, you need to update the exchange rates under the %1$sMulti-currency%2$s configuration.
he: מטבע ברירת המחדל הוחלף. כדי להציג מחירים מעודכנים בכל המטבעות, יש לעדכן את שערי החליפין בתצורה של %1$sריבוי מטבעות%2$s.

[ctx: The description for the field with minimal order amount in additional currency. The currency symbol will be added in place of %s specifier.]
en: The minimal order amount if customer choose %s as a purchase currency.
he: סכום ההזמנה המינימלי אם הלקוח בוחר %s כמטבע רכישה.

[ctx: The description for the field with shipping cost in additional currency. The currency symbol will be added in place of %s specifier.]
en: The shipping cost if customer choose %s as a purchase currency.
he: עלות המשלוח אם הלקוח בחר %s במטבע רכישה.

[ctx: The label for the field with minimal order amount in additional currency. The currency symbol will be added in place of %s specifier.]
en: Minimal order amount in %s
he: סכום הזמנה מינימלי ב-%s

[ctx: The label for the field with shipping cost in additional currency. The currency symbol will be added in place of %s specifier.]
en: Cost in %s
he: עלות ב-%s

en: The lifting charge adjusts the exchange rate provided by the selected service before it is saved. The exchange rates displayed in the table above include the lifting charge.
he: חיוב הרמה מעדכן את שער החליפין המסופק על-ידי השירות שנבחר לפני שמירתו. שערי החליפין המוצגים בטבלה שלעיל כוללים את חיוב ההרמה.

en: The multi-currency mode cannot be enabled as a specific currency was not set. Go to the %1$sWooCommerce settings%2$s page and select the default currency for your store.
he: לא ניתן להפעיל מצב ריבוי מטבעות מכיוון שלא הוגדר מטבע ספציפי. עבור אל הדף %1$sהגדרות WooCommerce%2$s ובחר את מטבע ברירת המחדל עבור החנות שלך.

en: The recommended way is using the WPML Translation Editor. It is streamlined for making the translation process much easier while also providing a much better integration with various WooCommerce extensions.
he: הדרך המומלצת היא באמצעות עורך התרגומים של WPML. הוא מותאם להקלה על תהליך התרגום וגם מספק אינטגרציה הרבה יותר טובה עם הרחבות שונות של WooCommerce.

en: The recommended way to translate WooCommerce products is using the %1$sWooCommerce Multilingual & Multicurrency products translation%2$s page.\n\t\t\t\t\tPlease use this page only for translating elements that are not available in the WooCommerce Multilingual & Multicurrency products translation table.
he: הדרך המומלצת לתרגם את מוצרי WooCommerce היא באמצעות הדף %1$sתרגום מוצרי WooCommerce Multilingual & Multicurrency%2$s.‏\n \t\t\t\t\tהשתמש בדף זה רק לתרגום רכיבים שאינם זמינים בטבלת תרגום המוצרים של WooCommerce Multilingual & Multicurrency‏.

en: The resulting price will be an increment of this value after initial rounding.%se.g.:
he: המחיר לאחר תוספת של ערך זה לאחר עיגול ראשוני.%sלמשל:

en: The value to be subtracted from the amount obtained previously.
he: הערך שיחוסר מהסכום שהתקבל קודם לכן.

en: There are no attributes defined
he: לא הוגדרו מאפיינים

en: There are no translatable product attributes defined
he: לא הוגדרו מאפייני מוצר שניתן לתרגם

en: There are no translatable product custom taxonomies defined
he: לא מוגדרות טקסונומיות מוצרים ניתנות לתרגום

en: There are some settings that require careful attention.
he: ישנן מספר הגדרות שמחייבות תשומת לב מיוחדת.

en: These pages are currently being translated by translators via WPML:
he: הדפים האלה מתורגמים כרגע על-ידי מתרגמים דרך WPML:

en: This action lets you automatically apply the %s taxonomy to your content in different languages. It will scan the original content and apply the same taxonomy to translated content.
he: פעולה זו מאפשרת לך להחיל באופן אוטומטי את הטקסונומיה %s על התוכן שלך בשפות שונות. היא תסרוק את התוכן המקורי ותחיל את אותה הטקסונומיה על תוכן מתורגם.

en: This feature was disabled. Please enable %1$sWPML cookies%2$s to continue.
he: תכונה זו הושבתה. הפעל את %1$sקובצי cookie של WPML%2$s כדי להמשיך.

en: This field is locked for editing because WPML will copy its value from the original language.
he: שדה זה נעול לעריכה מפני ש-WPML יעתיק את ערכו מהשפה המקורית.

en: This gateway does not support %s. To show this gateway please select another currency.
he: שער זה לא תומך ב-%s. כדי להראות שער זה, בחר מטבע אחר.

en: This is a translation of %1$s. Some of the fields are not editable. It's recommended to use the %2$s for translating products.
he: זהו תרגום של %1$s. לא ניתן לערוך חלק מהשדות. מומלץ להשתמש ב-%2$s לתרגום מוצרים.

en: This may cause problems with URLs in different languages.
he: עלול לגרום לבעיות עם כתובות URL בשפות שונות.

en: This page allows you to translate all strings that are being used by WooCommerce in building different type of urls. Translating them enables you to have fully localized urls that match the language of the pages.
he: דף זה מאפשר תרגום של כל המחרוזות שבהן WooCommerce משתמש לבניית סוגים שונים של כתובות URL. תרגום שלהן מאפשר לך שימוש בכתובות URL בעלות לוקליזתציה מלאה שתואמות לשפת הדפים.

en: This taxonomy does not require translation.
he: טקסונומיה זו לא זקוקה לתרגום.

en: This taxonomy requires translation.
he: טקסונומיה זו זקוקה לתרגום.

en: This translation job will no longer be assigned to you. Other translators will be able take it and continue the translation.
he: משימת התרגום כבר לא תהייה מוקצית לך. מתרגמים אחרים יוכלו לקחת אותה ולהמשיך בתרגום.

en: This will automatically generate variations for translated products corresponding to recently translated attributes.
he: פעולה זו תייצר באופן אוטומטי ואריאציות עבור מוצרים מתורגמים המתאימות למאפיינים שתורגמו לאחרונה.

en: Thousand Separator
he: מפריד אלפים

en: Title
he: כותרת

en: To avoid this, set your cache plugin to not cache pages for visitors that have a cookie set in their browser.
he: כדי למנוע זאת, הגדר לתוסף המטמון לא לשמור דפים עבור מבקרים שיש להם קובץ cookie מוגדר בדפדפן שלהם.

en: To configure product taxonomies or attributes as translatable or not translatable, go to the %1$sMultilingual Content Setup%2$s
he: כדי להגדיר את הטקסונומיות או המאפיינים של המוצרים כברי-תרגום, עבור אל %1$sהגדרת תוכן רב-לשוני%2$s

en: To get started, we need to set up the following:
he: כדי להתחיל, עלינו להגדיר את הדברים הבאים:

en: To quickly translate this and other WooCommerce store pages, please run the %1$ssetup wizard%2$s.
he: כדי לתרגם במהירות את זה וגם דפי חנות של WooCommerce, הרץ אץ %1$sאשף ההגדרה%2$s.

en: To run a fully translated site, you should translate all taxonomy terms. Some store elements, such as variations, depend on taxonomy translation.
he: כדי להריץ אתר מתורגם לחלוטין, עליך לתרגם את כל מונחי הטקסונומיה. חלק מרכיבי החנות, כגון ואריאציות, תלויים בתרגום הטקסונומיה.

en: To run a multilingual e-commerce site, you need to have the WooCommerce shop pages translated to all the site's languages. Once all the pages are installed you can add the translations for them from this menu.
he: כדי להריץ אתר מסחר אלקטרוני רב-לשוני, יש צורך לתרגם את דפי החנות של WooCommerce לכל השפות של האתר. לאחר התקנת כל הדפים ניתן להוסיף להם תרגומים מתפריט זה.

en: To run your store in multiple languages, you need to use the %1$sWPML plugin%2$s.
he: כדי להפעיל את החנות במספר שפות, עליך להשתמש ב%1$sתוסף WPML %2$s.

en: To translate %1$s please use the %2$s translation%3$s page, inside the %4$sWooCommerce Multilingual & Multicurrency admin%5$s.
he: כדי לתרגם את %1$s השתמש ב%2$sדף התרגום%3$s, שבתוך %4$sהניהול של WooCommerce Multilingual & Multicurrency%5$s.

en: To translate Extra Options strings please save %1$s and go to the <b><a href="%2$s">String Translation interface</a></b>
he: כדי לתרגם את המחרוזות של 'אפשרויות נוספות', שמור את %1$s ועבור אל <b><a href="%2$s">ממשק תרגום המחרוזות</a></b>

en: To translate the attribute slug, please set the option "Enable archives?" for the attribute %s in WooCommerce
he: כדי לתרגם את זיהוי המאפיין, הגדר את האפשרות "להפעיל ארכיונים?" עבור המאפיין %s ב-WooCommerce

en: To&hellip;
he: אל&hellip;

en: Tour Data
he: נתוני סיור

en: Translatable?
he: ניתן לתרגום?

en: Translate %s
he: תרגם את %s

en: Translate Everything mode
he: מצב 'תרגם את הכל'

en: Translate Products
he: תרגם מוצרים

en: Translate URLs
he: תרגם כתובות URL

en: Translate WooCommerce products
he: תרגם מוצרי WooCommerce

en: Translate all products automatically
he: תרגם את כל המוצרים באופן אוטומטי

en: Translate endpoints
he: תרגם נקודות קצה

en: Translate shipping classes
he: תרגם מחלקות משלוח

en: Translating %1$s? Use the %2$s table for easier translation.
he: מתרגם את %1$s? השתמש בטבלה %2$s לתרגום קל יותר.

en: Translation Options
he: אפשרויות תרגום

en: Translation complete
he: התרגום הושלם

en: Translation in progress
he: התרגום מתבצע

en: Translation to
he: תרגום ל-

en: Troubleshooting
he: פתרון בעיות

en: Type
he: סוג

en: Up
he: למעלה

en: Update %1$s for all translated %2$s
he: עדכן את %1$s עבור כל ה-%2$s המתורגמים

en: Update Translation
he: עדכן תרגום

en: Update frequency
he: תדירות עדכון

en: Update manually now
he: עדכן עכשיו באופן ידני

en: Update products count:
he: עדכן ספירת מוצרים:

en: Update translation
he: עדכן תרגום

en: Updating the exchange rates on an hourly basis generates around 744 API calls a month. Please check that your exchange rates source can accommodate this higher usage.
he: עדכון שער החליפין על בסיס שעתי מייצר כ-744 קריאות API לחודש. ודא שמקור שערי החליפין שלך יכול לעמוד בשימוש מוגבר זה.

en: Uploads
he: העלאות

en: Use custom settings for translations download files
he: השתמש בהדרות מותאמות אישית לקובצי הורדת תרגומים

en: Use the same files for translations
he: השתמש באותם קבצים לתרגומים

en: Using "translation_of" requires providing a "lang" parameter too
he: שימוש ב-translation_of מחייב גם שימוש בפרמטר lango

en: Value(s)
he: ערכים

en: Variations data
he: נתוני וריאציות

en: View
he: צפה

en: View "%s"
he: הצג את '%s'

en: View Order
he: הצג הזמנה

en: Visit website
he: בקר באתר

en: WARNING! Minor limitations include 1000 requests/month limit and EUR being the only available base currency for customers using a free account. If you need more than 1000 requests per month or want to use all 170 available base currencies, you’ll need to choose one of the paid plans starting at only $10 per month.
he: אזהרה! הגבלות מינוריות כוללות מגבלה של 1,000 בקשות לחודש ו-EUR הוא מטבע הבסיס היחיד הזמין עבור לקוחות המשתמשים בחשבון חינם. אם אתה זקוק ליותר מ-1,000 בקשות לחודש, או מעוניין להשתמש בכל 170 מטבעות הבסיס, יהיה עליך לבחור אחת מהתוכניות בתשלום, החל מ-$10 לחודש.

en: WPML Translation Editor
he: עורך התרגומים של WPML

en: WPML allows you to %1$stranslate your product attributes%2$s. Some attributes, like the ones based on numbers and codes, can be universal and might not need to be translated.
he: WPML מאפשר לך %1$sלתרגם את מאפייני המוצרים שלך%2$s. חלק מהמאפיינים, כגון אלו המבוססים על מספרים ועל קודים, עשויים להיות אוניברסליים וייתכן שלא צריך לתרגם אותם.

en: WPML automatically generates translated versions of default WooCommerce pages, such as Shop, Account, Checkout, and Cart.
he: WPML מפיק באופן אוטומטי גרסאות של דפי ברירת המחדל של WooCommerce, כגון 'חנות', 'חשבון', 'תשלום' ו'עגלה'.

en: WPML is translating your products
he: WPML מתרגם את המוצרים שלך

en: WPML support
he: תמיכת WPML

en: WPML will start translating all your products for you right away.
he: WPML יתחיל מיד בתרגום כל המוצרים שלך.

en: We detected a problem in your WPML configuration: the %1$sproduct_type%2$s taxonomy is set as translatable and this would cause problems with translated products. You can fix this in the %3$sMultilingual Content Setup page%4$s.
he: גילינו בעיה בתצורת WPML: הטקסונומיה %1$sproduct_type%2$s מוגדרת כברת-תרגום וזה ייצור בעיות עם מוצרים מתורגמים. ניתן לתקן זאת ב%3$sדף הגדרת תוכן רב-לשוני%4$s.

en: We detected that the %1$sproduct_type%2$s field was set incorrectly for some product translations. This happened because the product_type taxonomy was translated. You can fix this in the WooCommerce Multilingual & Multicurrency %3$stroubleshooting page%4$s.
he: גילינו שהשדה %1$sproduct_type%2$s הוגדר לא נכון עבור חלק מתרגומי המוצרים. זה קרה מכיוון שהטקסונומיה product_type תורגמה. ניתן לתקן זאת ב%3$sדף פתרון הבעיות%4$s של WooCommerce Multilingual & Multicurrency‏.

en: We for sure are super thrilled about your success! Will you help WCML improve and grow?
he: אנו נרגשים מאוד לגבי ההצלחה שלך! האם תעזור ל-WCML להשתפר ולגדול?

en: We noticed that you're using WooCommerce Gateways Country Limiter plugin which is now integrated into WooCommerce Multilingual & Multicurrency. Please remove it!
he: שמנו לב שאתה משתמש בתוסף WooCommerce Gateways Country Limiter שמשולב עכשיו בתוך WooCommerce Multilingual & Multicurrency. הסר אותו!

en: Weekly on
he: שבועית ב-

en: Weekly on %s
he: שבועי ב-%s

en: What do you want to do with products that are not translated?
he: מה תרצה לעשות עם המוצרים שאינם מתורגמים?

en: When enabled, products with prices based on the exchange rate are hidden
he: כאשר מופעל, מוצרים עם מחירים המבוססים על שער החליפין מוסתרים

en: Which product attributes should be translatable?
he: איזה מאפייני מוצר צריכים להיות ברי-תרגום?

en: White
he: לבן

en: Widget Currency Switcher
he: מעביר מטבע וידג'ט

en: Widget area
he: אזור וידג'טים

en: Widget title
he: כותרת וידג'ט

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency by default will multiply all your costs and values defined above by currency exchange rates. If you don't want this and you prefer static values instead, you can define them here.
he: כברירת מחדל WooCommerce Multilingual & Multicurrency תכפיל את כל העלויות והערכים המוגדרים לעיל בשערי מטבע החליפין. אם אינך מעוניין בכך ואתה מעדיף במקום זאת ערכים סטטיים, ניתן להגדיר אותם כאן.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency depends on several plugins to work. If any required plugin is missing, you should install and activate it.
he: WooCommerce Multilingual & Multicurrency זקוק למספר תוספים כדי לפעול. אם חסר תוסף, עליך להתקין ולהפעיל אותו.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency detected an active cache plugin on your site.
he: WooCommerce Multilingual & Multicurrency גילה תוסף מטמון פעיל באתר שלך.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%1$s">WPML String Translation</a> versions prior %2$s.
he: WooCommerce Multilingual & Multicurrency מופעל אבל לא עובד. הוא לא תואם לגרסאות של <a href="%1$s">WPML String Translation</a> שמלפני %2$s.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%1$s">WPML</a> versions prior %2$s.
he: WooCommerce Multilingual & Multicurrency מופעל אבל לא עובד. הוא לא תואם לגרסאות של <a href="%1$s">WPML<;/a</a> שמלפני %2$s.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%1$s">Woocommerce</a> versions prior %2$s.
he: WooCommerce Multilingual & Multicurrency מופעל אבל לא עובד. הוא לא תואם לגרסאות של <a href="%1$s">Woocommerce</a> שמלפני %2$s.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency is enabled but not effective. It requires %s in order to work.
he: WooCommerce Multilingual & Multicurrency מופעל אבל לא עובד. הוא זקוק ל-%s כדי לפעול.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency is enabled but not effective. Please finish the installation of WPML first.
he: WooCommerce Multilingual & Multicurrency מופעל אבל לא עובד. ראשית סיים את ההתקנה של WPML.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency products editor
he: עורך מוצרי WooCommerce Multilingual & Multicurrency

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency products translator
he: מתרגם מוצרי WooCommerce Multilingual & Multicurrency

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency will also use cookies to identify the language and currency of each customer’s order as well as the currency of the reports created by WooCommerce. WooCommerce Multilingual extends these reports by adding the currency’s information.
he: WooCommerce Multilingual & Multicurrency גם תשתמש בקובצי cookie כדי לזהות את השפה והמטבע של כל הזמנת לקוח וכן את המטבע של הדוחות שנוצרו על-ידי WooCommerce. WooCommerce Multilingual תרחיב דוחות אלה על-ידי הוספת פרטי הלקוח.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency will use cookies to understand the basket info when using languages in domains and to transfer data between the domains.
he: WooCommerce Multilingual & Multicurrency תשתמש בקובצי cookie כדי להבין את פרטי הסל בעת שימוש בשפות בדומיינים וכדי להעביר נתונים בין הדומיינים.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency › Setup Wizard
he: WooCommerce Multilingual & Multicurrency › אשף ההתקנה

en: WooCommerce Store Pages
he: דפי חנות WooCommerce

en: WooCommerce integrates with MaxMind Geolocation to reliably determine the location of your customers.
he: WooCommerce משתלבת עם MaxMind Geolocation כדי לקבוע בצורה מהימנה את מיקומם של הלקוחות שלך.

en: WooCommerce product translation page
he: דף תרגום מוצרי WooCommerce

en: WooCommerce settings page.
he: דף הההגדרות של WooCommerce.

en: WooCommerce store pages are translated to all the site's languages.
he: דפי החנות של WooCommerce מתורגמים לכל שפות האתר.

en: WooCommerce store pages do not exist for these languages:
he: לא קיימים דפי חנות WooCommerce עבור השפות הבאות:

en: Yes, enable multicurrency mode
he: כן, הפעל מצב ריבוי מטבעות

en: Yes, go to the troubleshooting page
he: כן, עבור אל דף פתרון הבעיות

en: You are using the same value as for the regular category base. This is known to create conflicts resulting in urls not working properly.
he: אתה משתמש באותו ערך עבור בסיס הקטגוריה הרגיל. דבר זה לגרום להתנגשויות שיובילו לכתובות URL שלא יעבדו כהלכה.

en: You can change these settings later by going to %1$sWPML &raquo; Settings.%2$s
he: ניתן לשנות הגדרות אלו מאוחר יותר על-ידי מעבר אל %1$sWPML &raquo; הגדרות.%2$s

en: You can choose to clear the cart contents when you change language or currency in case you have problems in cart or checkout page
he: ניתן לבחור ניקוי של העגלה כשאתה מחליף שפה או מטבע למקרה שיש לך בעיות בעגלה או בדף התשלום

en: You can enter or edit your default values on the %1$sPermalinks settings%2$s page or, for the endpoints, on the WooCommerce %3$sAdvanced settings%4$s page.
he: ניתן להזין או לערוך ערכי ברירת מחדל בדף %1$sהגדרות קישורים קבועים%2$s או, עבור נקודות הקצה, בדף %3$sהגדרות מתקדמות%4$s של WooCommerce.

en: You can express your love and support by %1$srating our plugin %2$s%3$s and saying that it works for you.
he: תוכל להביע את אהבתך ואת תמיכתך על-ידי %1$sדירוג התוסף שלנו %2$s%3$s ואמירה שהוא עובד עבורך.

en: You can still use automatic translation, but you decide what gets translated and how.
he: עדיין תוכל להשתמש בתרגום אוטומטי, אבל אתה תחליט מה יתורגם וכיצד.

en: You can still use the %1$smulticurrency features%2$s without buying anything.
he: אתה עדיין יכול להשתמש ב%1$sתכונות ריבוי מטבעות%2$s בלי לקנות כלום.

en: You can translate strings related to global add-ons on the %1$sWPML String Translation page%2$s. Use the search on the top of that page to find the strings.
he: ניתן לתרגם מחרוזות הקשורות לתוספים גלובליים ב%1$sדף תרגום המחרוזות של WPML%2$s. השתמש בחיפשו שברשא דף זה כדי למצוא את המחרוזות.

en: You can translate strings related to subscription products on the %1$sWPML String Translation page%2$s. Use the search on the top of that page to find the strings.
he: ניתן לתרגם מחרוזות הקשורות למוצרי מינויים ב%1$sדף תרגום המחרוזות של WPML%2$s. השתמש בחיפוש שבראש דף זה כדי למצוא את המחרוזות.

en: You can translate the Group Name, Group Description and every Option Label of your product add-on on the %1$sWooCommerce product translation page%2$s
he: ניתן לתרגם את שם הקבוצה, תיאור הקבוצה וכל תווית אפשרות של התוסף למוצר ב%1$sדף המוצרים של WooCommerce%2$s

en: You can translate the Person Type Name and Description on the  %1$sWooCommerce product translation page%2$s
he: ניתן לתרגם את השם ואת התיאור של סוג האדם ב%1$sדף תרגום המוצרים של WooCommerce%2$s

en: You can translate the labels of your table rates on the %1$sWPML String Translation page%2$s. Use the search on the top of that page to find the labels strings.
he: ניתן לתרגם את התוויות של טבלת השערים ב%1$sדף תרגום המחרוזות של WPML%2$s. השתמש בחיפוש שבראש דף זה כדי למצוא את מחרוזת התוויות.

en: You can translate the titles of your custom Resources on the %1$sWooCommerce product translation page%2$s
he: ניתן לתרגם את הכותרות של משאבים מותאמים אישית ב%1$sדף תרגום המוצרים של WooCommerce%2$s

en: You can translate this method title on the %1$sWPML String Translation page%2$s. Use the search on the top of that page to find the method title string.
he: ניתן לתרגם את הכותרת של שיטה זו ב%1$sדף תרגום המחרוזות של WPML%2$s. השתמש בחיפוש שבראש דף זה כדי למצוא את המחרוזת של כותרת השיטה.

en: You can translate your custom product tabs on the %1$sWooCommerce product translation page%2$s
he: ניתן לתרגם את כרטיסיות המוצרים המותאמים אישית ב%1$sדף תרגום המוצרים של WooCommerce%2$s

en: You can translate your custom product tabs on the %s
he: תוכל לתרגם את הכרטיסיות המותאמות אישית של המוצר ב- %s

en: You have to save all settings before updating exchange rates
he: יש לשמור את כל ההגדרות לפני עדכון שערי חליפין

en: You have untranslated terms!
he: יש לך מונחים לא מתורגמים!

en: You haven't added any secondary currencies
he: עדיין לא הוספת מטבעות משניים

en: You haven't added any secondary currencies.
he: לא הוספת מטבעות משניים.

en: You need the WPML plugin to make your store multilingual and display currencies based on site language. Don't have it yet?
he: התוסף WPML דרוש כדי להפוך את החנות שלך לרב לשונית ולהציג מטבעות על סמך שפת האתר. עדיין אין לך?

en: You should check WPML configuration files added by other plugins or manual settings on the %s section.
he: יש לבדוק בקובצי התצורה של WPML שנוספו על-ידי תוספים אחרים או הגדרות ידניות במקטע %s.

en: You will be able to:
he: תוכל:

en: You will need either the Multilingual CMS or Multilingual Agency package to use WPML with WooCommerce.
he: תזדקק לחבילת Multilingual CMS או Multilingual Agency כדי להשתמש ב-WPML עם WooCommerce.

en: You're all set and WPML is translating your products automatically. Go to %1$sWooCommerce » WooCommerce Multilingual & Multicurrency%2$s to translate your categories and shipping classes, check the store translation status, and more.
he: את המוכן ו-WPML מתרגם את המוצרים שלך באופן אוטומטי. עבור אל %1$sWooCommerce » WooCommerce Multilingual & Multicurrency%2$s כדי לתרגם את הקטגוריות ואת מחלקות המשלוח שלך, לבדוק את סטטוס תרגום החנות ועוד.

en: You're all set and can start translating your store. Go to %1$sWooCommerce » WooCommerce Multilingual & Multicurrency%2$s to translate your products, categories, and shipping classes, check the store translation status, and more.
he: אתה מוכן ויכול להתחיל בתרגום החנות. עבור אל %1$sWooCommerce » WooCommerce Multilingual & Multicurrency%2$s כדי לתרגם את המוצרים, בקטגוריות ומחלקות המשלוח שלך, לבדוק את סטטוס תרגום החנות ועוד.

en: You've switched the language and there are items in the cart. If you keep the %s language, the cart will be emptied and you will have to add the items again to the cart.
he: החלפת את השפה ויש פריטים בעגלה. אם תשמור את השפה %s, העגלה תתרוקן ויהיה עליך להוסיף את הפריטים שוב.

en: Your cart is not empty! After you switched the currency, all items from the cart will be removed and you have to add them again.
he: עגלת הקניות שלך אינה ריקה! לאחר שתחליף את המטבע, כל הפריטים יוסרו מעגלת הקניות ויהיה עליך להוסיפם שוב.

en: Your product permalink base is not translated to:
he: בסיס הקישורים הישירים של המוצר שלך אינו מתורגם ל:

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Your shipping class %1$s has been created in %2$s language. Please switch your language if you want to provide shipping costs in different currencies for this class.
he: מחלקת המשלוח שלך %1$s נוצרה בשפה %2$s. החלף את השפה שלך אם אתה רוצה לספק עלויות משלוח במטבעות שונים עבור מחלקה זו.

en: Your site uses %1$s to automatically calculate prices in the secondary currency. There is an %2$s effective June 1st, 2018.
he: האתר שלך משתמש ב-%1$s כדי לחשב באופן אוטומטי מחירים במטבע המשני. יש %2$s בתוקף מה-1 ביוני 2018.

en: Your store is ready to be translated
he: החנות שלך מוכנה לתרגום

en: Your theme does not support a currency switcher widget. Please %1$sadd your currency switcher%2$s using a shortcode or PHP.
he: העיצוב שלך אינו תומך בווידג'ט של מחליף המטבעות. %1$sהוסף את מחליף המטבעות שלך%2$s באמצעות קוד קצר או PHP.

en: and
he: וגם

en: configure WooCommerce Multilingual & Multicurrency
he: הגדרת WooCommerce Multilingual & Multicurrency

en: default
he: ברירת מחדל

en: important change about this service
he: שינוי חשוב בשירות זה

en: left
he: נותרו

en: multicurrency settings page
he: דף ההגדרות של ריבוי מטבעות

en: never
he: אף פעם

en: none
he: ללא

en: of
he: מתוך

en: permalinks settings
he: הגדרות קישורים ישירים

en: products with variations
he: מוצרים עם ואריאציות

en: translated
he: מתורגם

en: translations
he: תרגומים

en: wpml-config.xml file missing from WooCommerce Multilingual & Multicurrency folder.
he: קובץ wpml-config.xml חסר בתיקיית WooCommerce Multilingual & Multicurrency.
